Dobre dane z rynku pracy w USA umocnią złotego


Jeżeli dane z amerykańskiego rynku pracy okażą się dobre, czego oczekują rynki, wtedy złoty na fali wzrostu apetytu do ryzyka może zyskiwać, chociażby do 4,06 za euro - oceniają analitycy.

TelForceOne planuje poprawę wyników w 2010 roku


TelForceOne, która po trzech kwartałach 2009 roku miała 1,1 mln zł zysku netto wobec 3,7 mln zł straty rok wcześniej, przewiduje koszty utrzymania tego zysku do końca 2009 roku, chociaż przychody ze sprzedaży mogą dalej się zmniejszać. W 2010 roku spółka zakłada poprawę zysków i sprzedaży - poinformował dziennikarzy Wiesław Żywicki, wiceprezes TelForceOne.

Ogrzanie 2-pokojowego M przypuszczalnie kosztować 2,5 tys. zł rocznie


przeciętnie aż dwakroć więcej płacą za nagrzewanie osoby mieszkające w nieocieplonych budynkach z "wielkiej płyty", niż w nowym budownictwie - wskazują szacunki Home Broker. Wynika to w głównej mierze z większej utraty ciepła, m.in. za pośrednictwem okna, grzbiet czy ściany. W czasie silnych mrozów koszty ogrzewania mogą wzrosnąć o 20 proc.

"Rurociąg Ribbentrop-Mołotow"


Jest za późno, by Rajch wycofały się z udziału w budowie Gazociągu Północnego, ale powinny rozsypać wątpliwości innych państw UE, popierając wzór Nabucco - pisze we wtorkowym wydaniu "Wall Street Journal" zastępca dyrektora Euroazjatyckiego ognisko Energetycznego w Radzie Atlantyckiej Alexandros Petersen. artykuł nosi ważny tytuł "Rurociąg Ribbentrop-Mołotow".

PKOl szykuje 1,875 mln złotych na nagrody


1,875 mln złotych musi przygotować na nagrody dla medalistów z Vancouver i polskich związków sportowych polski komisja Olimpijski. Biało-czerwoni zdobyli jeden złoty, trzy srebrne i dwa brązowe medale.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego