Wynagrodzenia w branży budowlanej


Już po raz szósty portal wynagrodzenia.pl podjął się dostarczenia użytkownikom Internetu danych na rzecz zarobków Polaków. iks uczestnik badania prawdopodobnie wypróbować swoją atut na rynku pracy - po wypełnieniu ankiety otrzyma analizę wynagrodzenia dla wybranego z wykorzystaniem siebie stanowiska.

Odreagowanie na europejskich giełdach


Wczorajsza posiedzenie na Wall Street zakończyła się na lekkich plusach. indeks Dow Jones zwyżkował na zamknięciu o 0,27%, S&P 500 zakończył dwadzieścia cztery godziny z zyskiem na poziomie 0,34%, a technologiczny Nasdaq wzrósł o 0,23%.

baks zyskuje, giełdy mogą spadać


W poprzednią środę, gdy komunikat ADP poinformował o marcowym spadku zatrudnienia w amerykańskim sektorze prywatnym o 23 tys. (zamiast oczekiwanego wzrostu o 40 tys.), mogło się wydawać, że w najbliższym czasie pieter zanim przyszłymi podwyżkami stóp procentowych przez Fed, nie będzie w stanie wesprzeć dolara, zniżyć cen długu i zagrozić wzrostom na Wall Street. przypadek zmieniła się dwa dni później, gdy zostały opublikowane oficjalne dane z rynku pracy.

Polscy związkowcy boją się masowych zwolnień


cesja produkcji Fiata Panda z tyskich zakładów do fabryk we Włoszech doprowadzi do likwidacji linii produkcyjnych i masowych zwolnień - uważają związkowcy z Fiat bryka Poland. własny filia koncernu na razie o zwolnieniach nie mówi.

Złoty osłabił się do euro i dolara we wtorek


We wtorek złoty osłabił się na koniec dnia zarówno wobec euro, jak i dolara.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>