Najpotężniejsi ludzie świata


kompetencja niejedno ma imię. Jej prawdziwa twarz pozostaje nieuchwytna... latarnia państwa dzierży toż zupełnie inny rodzaj władzy niż ośrodek kierujący religijny. Czy wolno zestawić oddziaływanie dziennikarza z wpływem terrorysty? Czy jurysdykcja niewykonywana jest w ogóle władzą?

Białoruś: jaranie światło dla inwestorów


Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka zapala holender światło dla zagranicznych inwestorów, którzy do tej pory omijali jego kraj. "Przyznaję, że casus nie jest optymistyczna" - powiedział Łukaszenka na spotkaniu z członkami rządu.

Air Austral zamówi dwa A380 do przewozu 840 osób


Air Austral potwierdził zamówienie dwóch gigantycznych Airbusów A380. Największy płatowiec pasażerski na świecie zabiera na pokład powyżej 800 osób w wersji całkowicie ekonomicznej.

Od dzisiaj łatwiej eksmitować


Od dziś właściciele mieszkań i domów mogą czarterować je bez obawy, że nie będą w stanie pozbyć się lokatorów niepłacących czynszu - pisze "Dziennik pismo Prawna".

Giełdy w USA zaliczyły nowe szczyty


bez owijania w bawełnę dobre nastroje na światowych giełdach pomogły wczoraj parze EUR/USD dorosnąć w okolice poziomu 1,48. do chwili obecnej tok wyłącznie w tej chwili przebił się wyżej, a w tym momencie oscyluje wokół 1,4780.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>