UE ujednolica zasady wydawania wiz Schengen


5 kwietnia wchodzi w życie tzw. przepis wizowy, który ma zagwarantować równe traktowanie osób z państw trzecich składających wnioski o wizę Schengen. Np. trwanie na decyzję o wydaniu wizy nie może przekroczyć 15 dni roboczych.

Złoty ma szansę na fortyfikacja w czwartek


Inwestorzy będą w czwartek z uwagą oczekiwali na meldunek po posiedzeniu Europejskiego Banku Centralnego. Dzisiejsza sesja może przynieść trochę większe wahania, a złoty pozostanie pod wpływem nastrojów na rynkach zagranicznych, uważają ekonomiści.

Kanada: zmiany w podatkach - rozwój zamówień w domach pogrzebowych


Zmiany w podatkach w Ontario i Kolumbii Brytyjskiej sprawiają, że mieszkańcy tych prowincji Kanady rezerwują przyszłe usługi domów pogrzebowych. Do 1 lipca jest taniej.

poniekąd londyńska targowisko się wywróciła...


odstęp techniczna na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (London Stock Exchange) trwała ondulacja dziś 3,5 godziny.

Bioton chce obniżyć pożyczka


Bioton chce do końca 2009 roku zniżyć swoje kredyt do z grubsza 110 mln zł - poinformowała spółka w komentarzu do wyników kwartalnych.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego