TVN podtrzymał prognozę inwestycji i abonentów i ARPU platformy "n"


drużyna TVN po III kwartałach 2009 roku podtrzymała plan wydatków inwestycyjnych, a także liczby abonentów i ARPU platformy "n" - podała spółka w raporcie kwartalnym.

Projektowane zmiany w ustawie o VAT od 1 stycznia 2010 r.


W styczniu przyszłego roku reality show ”Big Brother” zniknie z brytyjskiej telewizji.

Bank mięknie w wojnie z klientami


Wojna wywołana w internecie przy użyciu grupę aktywnych klientów niezadowolonych z oferty banków ma szansę wkrótce się zakończyć. W czwartek bankowcy z grupy BRE spotkają się z przedstawicielami klientów - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Grecja: niedobory benzyny z powodu strajku celników


Po czterech dniach strajku celników w Grecji niedobory paliw płynnych stały się coraz dotkliwsze, a kolejki zanim stacjami benzynowymi wydłużyły się - poinformowała grecka telewizja.

Pozytywna kontrakcja Wall Street na dane


sposób mówienia opublikowanych w dniu wczorajszym danych makroekonomicznych jest nieznacznie pozytywna. W związku z czym kolejna wzrostowa sesja za oceanem stała się faktem. Tym niemniej jednak byki musiały się sporo natrudzić by kolejny raz zakończyć dzień na zielonych polach. Kiepskie nastroje w pierwszej części spowodowane uprzedni licznymi spekulacjami związanymi z kolejnym podwyższeniem stopy dyskontowej.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>