Łukaszenka: Gazprom nam nie płaci


Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka ostrzegł w piątek na posiedzeniu rządu w Mińsku, że jeśli Gazprom nie ureguluje w pełni długu za przewóz gazu, to jego brzeg wstrzyma przewóz rosyjskiego gazu i ropy za pomocą swoje terytorium. Nie jesteśmy im nic winni - odpowiada na to Gazprom.

MFW: polskie PKB w '10 może urosnąć o 2-3 proc.


Polskie PKB w 2010 r. może wzrosnąć o 2-3 proc. - powiedział dziennikarzom Mark Allen, boss biura Międzynarodowego Funduszu Walutowego na Europę Środkową i Państwa Bałtyckie.

Leśnicy z Parków Narodowych chcą zachować układ zbiorowy


Związek Leśników Polskich Parków Narodowych chce, by minister środowiska uwzględnił postulaty leśników w nowelizowanej ustawie o ochronie przyrody. Chodzi m.in. o zachowanie układu zbiorowego i wpisanie do ustawy wysokości dotacji dla parków narodowych.

bieg waluty z jednego dnia


Faktury wystawione w obcej walucie wymagają zastosowania właściwego kursu przeliczeniowego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jest on inny na potrzeby podatku dochodowego i drugi dla celów VAT.

MSP zaprasza do negocjacji ws. kupna 42,48% akcji Warsu


Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP) ogłosiło zaproszenie do negocjacji w sprawie kupna 866.235 akcji, stanowiących 42,48% kapitału spółki Wars, prowadzącej obsługę podróżnych w pociągach, podał ministerstwo w środowym ogłoszeniu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>