Czy to nic bardziej błędnego korekta?


Po ze szczętem niezłym początku, gdy WIG20 zyskiwał 1,1 proc. w kolejnych godzinach do głosu raz za razem śmielej zaczęła dochodzić pagina podażowa, która pierwszy paroksyzm przypuściła przed godz. 12, kolejny cztery godziny później. bezapelacyjnie WIG20 kupiectwo zakończył na poziomie 2362,9pkt notując stratę 0,4%.

Umorzono sprawę tzw. afery węglowej


Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej umorzył w poniedziałek sprawę trzech oskarżonych w sprawie tzw. afery węglowej. Prokuratura przedstawiła im zarzuty korupcyjne w tym samym śledztwie, w którym miała je podsłuchać Barbara Blida. postanowienie jest nieprawomocne.

kapcan z RPP nie spodziewa się obniżek stóp proc. do końca roku


Oczekiwana przez Radę Polityki Pieniężnej (RPP) podwyższona do końca roku inflacja sprawia, że nie należy spodziewać się w tym czasie obniżek stóp procentowych, uważa członek RPP Marian Noga, uważany za zwolennika restrykcyjnej polityki monetarnej.

Europe shares close at 2-week high; banks gain


European shares hit a two-week closing high on Friday after prekluzja showed U.S. employers cut a far fewer-than-expected 11,000 jobs in November, with banks rebounding from earlier falls and featuring among top gainers.

mało ciekawe zamknięcie tygodnia


Zaskakująca werdykt Fed o podwyżce stopy dyskontowej o 25 pb., zwłaszcza że podjęta niezależnie od zwykłym posiedzeniem natomiast spadki na giełdach azjatyckich nie wróżyły najlepiej otwarciu w Europie. Zaskoczenia nie było, ale negatywna odpowiedź na tym się skończyła i indeksy od początku zaczęły odrabiać straty. Wskaźniki PMI miały mieszaną wymowę, atoli też nie wywołały głębszego osłabienia. W efekcie większość indeksów zakończyła notowania na plusach nie przekraczających 1%.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego