Przechodzimy na ciężar psychiczne


Przechodzimy na ciężar psychiczne - przekonuje prof. dr n. med. Danuta Koradecka, szef Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Centralnego Instytutu Badawczego, w rozmowie z Bartoszem Reszczykiem.

na całego naokoło Grecji


Mimo, że temperatury jeszcze nie te, to materia Grecji raz za razem w wyższym stopniu emocjonuje inwestorów na rynkach finansowych. Spread, inaczej dysonans między oprocentowaniem 10-letnich obligacji greckich, a niemieckich wzrósł dzień dzisiejszy do poziomu 516 pkt., co być może zmusiło greckiego ministra finansów do wydania dosyć "desperackiego" komunikatu.

Białoruś: rosyjska ropa płynie prawidłowo


Według rzeczniczki białoruskiego państwowego koncernu Biełnieftiechim Mariny Kostiuczenko dostawy rosyjskiej ropy do białoruskich rafinerii oraz jej przejazd przez kraina Białorusi są kontynuowane w normalnym trybie - podaje w poniedziałek agencja Interfax-Ukraina.

Rekiny giełdy coraz to większe


W pierwszym kwartale atut portfeli giełdowych krezusów wzrosła o nad 20 proc. i wyceniany jest obecnie na 17,5 mld zł. Akcje z ich portfeli drożały mocniej niż targowisko - pisze "Rzeczpospolita".

Bruksela przyjrzy się sprzedaży stoczni


Do polskiego wymiaru sprawiedliwości, a nie do Komisji Europejskiej należy pomiar sprawy zarzutów o nieprawidłowościach pod ręką sprzedaży majątku stoczni w Gdyni i Szczecinie - stwierdził rzecznik KE ds. konkurencji Jonathan Todd. Zapowiedział jednocześnie, że będzie się starannie przyglądać kontynuacji sprzedaży.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego