Millennium DM podwyższył cenę docelową ING


Analitycy Millennium DM, w raporcie z 12 sierpnia, podtrzymali rekomendację "akumuluj" dla ING Banku Śląskiego, podnosząc cenę docelową akcji banku do 578,4 zł z 342 zł.

BIEC: WRP sugeruje dalszą stabilizację na rynku pracy


Wskaźnik Rynku Pracy (WRP) informujący z wyprzedzeniem o zmianach w wielkości bezrobocia nie zmienił swej wartości w porównaniu do stycznia 2010. klincz wartości oznacza, iż w nadchodzących miesiącach nie powinno dochodzić do znaczącego wzrostu bezrobocia, uważa kancelaria Inwestycji i Cykli Ekonomicznych (BIEC).

bicz lekarzy na pacjentów i media


Kolejne samorządy medyczne powołują rzeczników, którzy będą bronić lekarzy. Sprawą zajmie się też rozpoczynający się w czwartek w Warszawie Krajowy zjazd Lekarzy - pisze "Rzeczpospolita".

EBOR: PKB w Polsce w 2010 r. wzrośnie o 2,3 proc. rok do roku


Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju podwyższył w piątek prognozę PKB dla nasz na 2010 r. do 2,3 proc. rok do roku, z prognozowanych poprzednio 1,8 proc. proc. rok do roku. Przewiduje, że w 2011 roku będzie to tymczasem 3,0 proc.

Belgia: związkowcy oburzeni sprowadzaniem siły roboczej z polski


Belgijska sztab związkowa FGTB z oburzeniem zareagowała na ofertę jednej z firm w Belgii, by na zamówienie sprowadzać z własny wykwalifikowanych, ale tanich robotników z branży budowlanej, i zapowiada w tej sprawie protesty.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>