Tak oszczędzają Polacy


Jeśli sprawunki - to w Biedronce, jadło na mieście - to w fast foodzie, nowe buty - to za 50 zł. Z danych sklepów wynika, że Polacy przerzucili się na tanie zakupy. Ale się do tego nie przyznają - pisze "Gazeta Wyborcza".

Unibep w syndykat z Unimax ma kontrakt na 55,7 mln zł netto


Unibep, w konsorcjum ze spółką Unimax, wybuduje Międzynarodowe Centrum Kultur w Kielcach. Wartość kontraktu wynosi 55,7 mln zł netto - poinformował Unibep w komunikacie.

Fedak chce dać wszystkim rodzinom z dziećmi


minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak chce, by system świadczeń rodzinnych objął wszystkie rodziny wychowujące dzieci, a nie lecz wciąż te najbiedniejsze. Prace nad zmianami w MPiPS już trwają.

Goldman Sachs zaprzecza oskarżeniom o granie na szkodę klientów


Goldman Sachs Group Inc., w największym stopniu dochodowa interes w historii Wall Street, zaprzecza jakoby grał przeciw klientom na rynku instrumentów zabezpieczonych hipoteką i wyraża "wdzięczność" za pomoc rządu w opanowaniu kryzysu kredytowego.

MSP bez informacji od inwestora, wkrótce myśl B dla stoczni


podsekretarz skarbu Krzysztof Łaszkiewicz powiedział we wtorek, że zgodnie z jego wiedzą inwestor nie informował resortu o tym, że wycofuje się z zakupu majątku stoczni. opodal to minister skarbu Aleksander deszcz "jak najszybciej" przedstawi idea B dla stoczni.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego