przekuć odmowę w ofertę pracy


pretendentka miała rozmowę o pracę na lukratywnym stanowisku dyrektora zespołu sprzedaży. Po trzech świetnych spotkaniach pełnych ożywionej ustalenia na kwestia tego, jak sobie wyobraża siebie na tym stanowisku, była pełna optymizmu. w dalszym ciągu choć doszło do czwartej, ostatecznej ustalenia z wiceprezesem firmy. wsio szło bez problemu dopóki pretendentka nie zadała pytania, które miało zawrzeć ofertę: "Czy mają Państwo coś naprzeciw mojej kandydaturze?"

Czy na świetnym pomyśle da się stworzyć praktyczny biznes?


Przedsiębiorcy stale szukają nowych pomysłów na biznes. Nie każdorazowo wszelako na dobrym pomyśle zarobi się realne pieniądze. Do oceny pomysłu nie koniec na odwrót intuicja, trzeba też kontrować sobie na kilka istotnych pytań.

DM Millennium utrzymał rekomendacje 'akumuluj' dla ING BSK, weryfikacja 578,40 zł


Analitycy Domu Maklerskiego Millenium utrzymali rekomendację "akumuluj" dla Banku Śląskiego ING i podwyższyli cenę docelową do 578,40 zł za akcję, wynika z raportu datowanego na 12 sierpnia i odtajnionego w środę.

Min. Fedak: Bezrobocie stoi


ministerium Pracy i Polityki Społecznej szacuje, że dół bezrobocia w sierpniu wyniosła 10,8 proc., alias tak duża liczba samo, co w lipcu - poinformowała minister Jolanta Fedak.

KGHM: zielony w 2010 r. po 2,70 PLN


Po wczorajszych lepszych od szacunków danych z amerykańskiego przemysłu, indeksy giełdowe wzrosły o ponad 1 proc., lekko osłabił się zielony i potaniały obligacje.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>