Opel na zwolnionych obrotach


12 tysięcy pracowników Opla w Niemczech przechodzi na skrócony trwanie pracy. rzecznik firmy potwierdził w piątek wcześniejsze doniesienia niemieckiej prasy o ograniczeniu produkcji z powodu likwidacji marki Saab.

Rekordy na NewConnect


Obroty na rynku NewConnect osiągnęły stan o tyle o ile 67 i pół miliona złotych - to najwyższy tygodniowy wynik w blisko dwuletniej historii tego rynku.

Empik ma możliwości do otwarcia 900 sklepów


zespół NFI Empik media & Fashion ma potencjał, aby w ciągu pięciu lat odszpuntować 900 nowych sklepów - poinformował w środę na konferencji prasowej nieznany pryncypał spółki Maciej Szymański.

Strajk personelu pokładowego BA


pracownicy pokładowy British Airways przystąpił do strajku o północy z niedzieli na poniedziałek. jeśli strony nie osiągną porozumienia, strajk potrwa do piątku włącznie. Na lotnisku Gatwick, skądże BA lata do Polski, loty mają się odbywać zgodnie z rozkładem.

Kto wziął pieniądze ubogich?


W dokumentach Caritasu Archidiecezji Warszawskiej fałszowano kwoty wpłat od bezdomnych - pisze "Rzeczpospolita".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego