odstresowanie bez niekorzystnych konsekwencji


większa część piątkowej sesji na europejskich parkietach upływała w niewiele ciekawej atmosferze i nawet najważniejsze parkiety nie potrafiły odkryć wspólnego kierunku. Już w pierwszych minutach notowań prawdopodobnie było spore niezdecydowanie i niemniej popyt na początku starał się dokonać dobre przeczucie próbując pociągnąć wskaźniki do góry, to nie przyniosło to większego efektu.

To nie dosyć tego kryzysu? Zaciska się pętla długów Polaków


Już 79 mld zł wynoszą przeterminowane długi polskich konsumentów i firm. na odwrót w ciągu ostatnich trzech miesięcy urosły niejako o 9 mld zł! – alarmuje "Gazeta Wyborcza".

prywatyzacja GPW forsowana na siłę


"Nasz Dziennik" pisze, że ministerium skarbu zamierza kontynuować prywatyzację warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, niedaleko że wiążącą ofertę zakupu pakietu większościowego złożył na odwrót jeden akcjonariusz - frankfurcka Deutsche Boerse, a pozostali się wycofali.

Specjaliści: złoty może się umacniać do 4,0650 za euro


Po danych z USA złoty się umocnił. W nadchodzącym tygodniu może się w przyszłości umacniać, do poziomu 4,0650 za euro - prognozują specjaliści. Z kolei na rynku długu, po okresie spadków rentowności możliwa jest blokada cen - oceniają.

Dobieramy się do łupków


W miejscowości Łebień w gminie Nowa Wieś Lęborska (Pomorskie) rozpoczęły się prace wiertnicze niedaleko pierwszym odwiercie poszukiwawczym gazu łupkowego. Odwiert ma obowiązek uzyskać zakładaną głębia w czasie od 6 do 8 tygodni, poinformował wykonawca.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>