Inwestycje: uwaga na psychomanipulacje!


większa część osób, które inwestowały na rynku kapitałowym, patrząc na historię swoich transakcji, zadaje sobie pytania: "Dlaczego...?" Dlaczego kupiłem akcje po takiej cenie? z jakiego powodu kupiłem tak późno? z jakiego powodu tego nie przewidziałem?

Euro na topie


Kolejna sesja z plus minus na rynku eurodolara mija w wyniku bezwzględnej dominacji strony popytowej. wsparcie na wysokości 1,3610 zostało nienaruszone, tym samym wariant wzrostowy uległ materializacji. Notowania pary walutowej zatrzymały się całkowicie na poziomie 13690.

dodatkowy gaz dla lokalny już w grudniu


jeszcze w tym roku mają do nasz przybyć dodatkowe dostawy rosyjskiego gazu ziemnego. tak przynajmniej twierdzi kronika "Kommiersant", powołując się na anonimowego, ale "wysokiego rangą" menedżera Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Zużycie energii elektrycznej w grudniu wzrosło o 2,3 proc. rdr


Zużycie energii elektrycznej w Polsce wzrosło w grudniu o 2,3 proc. rdr i wyniosło 13.908 GWh - wynika z danych PSE Operator.

Będziemy kopcić aż do filtra


W przyszłym roku jeszcze więcej pieniędzy pójdzie z dymem. Akcyza na papierosy wzrośnie o 5,19 proc., a nie połowę mniej, jak uprzednio szacowano. ministerstwo finansów szacuje, że za paczkę powinno się będzie zapłacić średnio o 33 grosze więcej. Palacze dadzą budżetowi dodatkowe pół miliarda złotych.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego