Złoty może się w dalszym ciągu umacniać po aukcji długu


Udana przetarg długu, i co za tym idzie naprawa błędu nastrojów, umocniła złotego. Analitycy sądzą, że możliwe jest dalsze umocnienie i przebicie poziomu 4 zł/euro.

Związkowcy z ZNTK Poznań S.A. zawiesili sprzeciw


Pracownicy ZNTK w Poznaniu otrzymali część zaległych wypłat i w związku z tym zawieszono akcję protestacyjną w zakładzie. Dalsze decyzje podejmiemy po rozmowach z zarządem - powiedziała PAP w poniedziałek przełożona tamtejszej Solidarności Lidia Dudziak.

Fiat z Polski królem szos w kryzysie


warsztat Fiata w Tychach wydaje się nie znać słowa "kryzys". W ubiegłym roku wyjechało z niej o 23 proc. aut więcej niż w 2008 roku. co więcej ekipa Fiat cztery kółka Poland o 10 proc. zwiększyła sprzedaż swoich samochodów w Polsce.

Prawnicy przygotowują dokumenty ws. stoczniowego wadium


Prawnicy przygotowują dokumenty dotyczące wszczęcia procedury utraty wadium przez fundusze Stichting Particulier Fonds Greenrights (SPFG), kto nie zapłacił za wylicytowany majątek stoczni Gdynia i Szczecin - powiedziała we wtorek PAP reprezentant Agencji Rozwoju Przemysłu Roma Sarzyńska.

Nieudana szarża byków


Giełdowe byki chciały z pewnością mocnym akcentem finalizować udany pierwszy kwartał roku, na przestrzeni którego krytyczny katalog zyskał mniej więcej 5% na wartości. Nie udało się, albowiem przeczący sentyment wygenerowały pojawiające się w środę dane makroekonomiczne.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>