Rzeczpospolita Polska piąta od końca!


Osiągnięcia innowacyjne nasz są w znacznym stopniu niżej unijnej średniej, ale za to wyższe niż przeciętne jest bieg nadrabiania zaległości - wynika z opublikowanego w środę dorocznego raportu KE. UE ma co chwila większe trudności, by w innowacyjności dogonić USA.

zjadliwy kwartał Travelplanet.pl


Travelplanet.pl zakończyła trzeci kwartał przychodami ze sprzedaży w wysokości blisko 6,7 mln zł, co oznacza 15-proc. wzrost w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Komorowski rozmawiał telefonicznie z szefem EBC


Marszałek Sejmu, wykonujący obowiązki prezydenta Bronisław Komorowski rozmawiał telefonicznie z prezesem Europejskiego Banku Centralnego Jean-Claudem Trichetem - poinformowało w środę kancelaria prasowe Kancelarii Sejmu.

Fed odpuścił dolarowi, zapał indeksów


Spadającemu kursowi dolara towarzyszyły w poniedziałek wzrosty cen wielu towarów, w tym złota i ropy oraz fala zakupów akcji na nowojorskiej giełdzie. Inwestorów zachęcił przekraczający niż oczekiwano postęp sprzedaży detalicznej w październiku.

Czekamy na znak


Przy braku znaczących danych, targowisko zachowywał się dzień wczorajszy wystarczająco spokojnie. zielony nieznacznie stracił na wartości względem pozostałych, głównych walut. Na rynku pojawił się lekko optymistyczny nastrój odnośnie sytuacji panującej w Grecji.

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>