Kanadyjczycy też chcą reformować emerytury


Kanadyjski rząd rozpoczyna konsultacje w sprawie reformy systemu emerytalnego. Eksperci ostrzegają, że bieżący system nie jest pasujący do starzejącego się społeczeństwa, a Kanadyjczycy za cokolwiek oszczędzają. ostatnio kanadyjski platforma jako schemat do naśladowania dla nasz wskazywało siedlisko im. Adama Smitha.

Pracodawcy zamiast zatrudniać niepełnosprawnych, wolą płacić obowiązkowy taksa


Polscy pracodawcy niechętnie zatrudniają osoby niepełnosprawne - wynika z raportu Instytutu Spraw Publicznych. Spośród ponad dwóch milionów niepełnosprawnych w wieku produkcyjnym, pracobiorczyni jest przeciwnie co piąta osoba.

pełne przekonanie niepewności, czyli funkcjonowanie człowieka w sytuacji zmiany


Starożytna klątwa: "Obyś żył w ciekawych czasach" tylko się aktualizuje. Owe "ciekawe czasy" odzwierciedlają nieustanne zmiany obejmujące wszystkie sfery życia człowieka. Procesy globalizacyjne, rozszerzenie cywilizacyjny i nowe technologie generują mus nieustannego przeobrażania rzeczywistości, w której gość zajmuje lokalizacja szczególne - jest podobnie jak projektodawcą, jak i realizatorem zachodzących procesów. Zmiana oznacza przejście od "tak jest" do "tak będzie", co wiąże się z koniecznością odrzucenia obecnego stanu rzeczy i podjęcia aktywności zmierzającej do zaadaptowania się w nowych warunkach. Wspomniane "tak będzie" - z punktu widzenia jednostki - nabiera swoistego znaczenia w kontekście zamian zachodzących w środowisku pracy.

Agora nie widzi ożywienia


Agora ocenia, że dalej nie daje się spostrzec symptomów ożywienia na rynku reklamy w Polsce - poinformowała towarzystwo w raporcie kwartalnym.

Grecjo, zacisnij pasa!


Grecja musi uradzić się na kolejne oszczędności, by uzdrowić swoje pieniądze publiczne - napomina Jean-Claude Trichet. boss Europejskiego Banku Centralnego dodał, że Ateny muszą też w dużym stopniu wzmocnić opieka nad danymi statystycznymi, a instytucje Unii Europejskiej będą je troskliwie monitorować.

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego