Orlen planuje wydobycie, gdy zmniejszy zadłużenie


PKN Orlen chciałby wejść w usuwanie ropy, czyli tzw. upstream, ale nie prędzej gdy zmniejszy swoje pożyczka do 30-40 proc. kapitałów własnych - podał w czwartek wiceprezes koncernu Sławomir Jędrzejczyk. acz plany będą zależeć od inwestorów - zastrzegł.

Londyn nie da UE wglądu w budżet poprzednio ogłoszeniem


Rząd Davida Camerona nie zgodzi się na to, by ministrowie finansów innych państw UE mieli wgląd w brytyjski budżet zanim przedstawieniem go w Izbie pospólstwo - powiedział stary MSZ William Hague w niedzielnym wywiadzie dla BBC.

Czynniki zewnętrzne później sprzyjają


Wczorajszą sesję w segmencie największych spółek należy oceniać z perspektywy odjęcia prawa do dywidendy od akcji TPSA oraz KGHM, co miało charakterystyczny negatywny wpływ na wartość WIG20. Uwzględniając ten fakt, ostateczna rabat indeksu o 0,8% jest tak w istocie pozytywnym ruchem odzwierciedlającym lekką przewagę popytu nad podażą.

Nadchodzi uszczelnianie KRUS-u


ministerium finansów chce, by sprawą zmian w opodatkowaniu tzw. działów specjalnych produkcji rolnej, do których zalicza się np. szklarnie, zajął się działający obok kancelarii premiera całokształt ds. reformy KRUS. Pracuje on m.in. nad zmianami podatkowymi w rolnictwie.

kategoria funduje nam węgierski dekoniunktura


Dzisiejsza Kraj nad Wisłą to kopia Węgier u progu kryzysu zapoczątkowanego siedem lat temu - pisze "Puls Biznesu". Jeśli poziom nie zacznie dzień dzisiejszy usprawniać finansów, już za pięć lat pożre nas recesja - alarmują ekonomiści.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego