rozrachunek podatku od dochodów kapitałowych


Już nic bardziej błędnego 15 dni zostało do zapłaty podatku od zysków osiągniętych z inwestycji kapitałowych w ubiegłym roku. wszelako większa część inwestorów i tak najprawdopodobniej będzie zliczać się z fiskusem w ostatnim możliwym terminie. tak więc powinno się coraz przypomnieć nieco ogólnych zasad rozliczania podatków od zysków z inwestycji.

połowa polskich firm odczuła skutki kryzysu


51 proc. polskich firm odczuło skutki kryzysu finansowego, 38 proc. nie miało z powodu kryzysu większych problemów i nie spodziewa się ich w najbliższym czasie - wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu Narodowego Banku Polskiego.

Pakiet, który nie zachwieje rynkiem?


ministerium Skarbu Państwa planuje w tym roku ambitne przychody z prywatyzacji. 25 mld zł jest realne, a przekształcenia własnościowe energetyki będzie istotnym źródłem tych przychodów - powiedział w środę dziennikarzom wiceminister skarbu Jan Bury.

USA: siedem dni pełen emocji


Miniony siedem dni z pewnością wzbudził sporą dawkę przeciwstawnych emocji między amerykańskich inwestorów - z jednej strony, dobrze zbudowany start nowego miesiąca, stymulowany pozytywnymi informacjami napływającymi z areny makroekonomicznej rozbudził nadzieję na dłuższy okres byczej sielanki.

Porażka Pitery


Nie będzie ustawy antykorupcyjnej. wzorzec "Prawa antykorupcyjnego", przygotowany przy użyciu minister Julię Piterę, wylądował po cichu w legislacyjnym koszu - dowiedział się "Dziennik gazeta Prawna".

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego