GUS: Polaków przybyło 37 tysięcy


dalszy rok z około w Polsce w ciągu roku więcej ludzi się urodziło niż zmarło - wynika z danych przedstawionych przez GUS. opublikował w czwartek także istotne dane demograficzne. według wstępnych szacunków na wystarczy 2009 roku ludzie polski liczyła nad 38 mln 173 tys. osób - o ponad 37 tysięcy więcej niż przedtem rokiem.

Polskie Stocznie warte 100 tysięcy


Sto tysięcy złotych wynosi pieniądze zakładowy spółki Polskie Stocznie, która ma wymierzać majątkiem upadłych zakładów w Gdyni i Szczecinie - wynika z wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, do którego dotarło Polskie Radio Szczecin. To minimalny udział właściciela do założenia spółki akcyjnej.

PolRest zaprzestał działań w branży


Internet restauracji PolRest zaprzestała prowadzenia podstawowej działalności, czyli sprzedaży usług gastronomicznych - poinformowała towarzystwo w poniedziałkowym komunikacie.

NBP w dalszym ciągu dopuszcza alternatywa zakupu walut na rynku


etniczny Bank lokalny w przyszłości dopuszcza wybór przeprowadzenia kolejnej operacji zakupu walut obcych na rynku - powiedział wiceprezes NBP Witold Koziński.

Dziś dane o produkcji przemysłowej z nasz


złocisty w środę kontynuował osłabienie. Kurs EUR/PLN zdołał pokonać opór na poziomie 4,1000. dzisiaj za pomocą chwila kształtował się nawet na 4,1450, szybko natomiast zszedł pod 4,1200. Przebity opór powinien przynajmniej aktualnie pozostawać wystarczająco istotnym wsparciem.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego