dokąd od stycznia zmiana ceny prądu


Od Nowego Roku nie zmienią się rachunki za bieg większości gospodarstw domowych w Polsce, bo jakby wszystkie firmy nie mają jeszcze zatwierdzonych nowych taryf. parę firm, które dostało zgodę na zmiany taryf, będzie mogło to uczynić najwcześniej 6 stycznia. jedynie działająca w Warszawie RWE Polska od 1 stycznia podniesie rachunki o 2,8 proc.

Przybyło milion bezdomnych Amerykanów


Padła rekordowa wolumen przypadków przejęć domów za pomocą banki w Stanach Zjednoczonych. biznes Realty Trac wyliczyła, że w III kwartale kwota przypadków przejęć lub rozpoczęcia procedur przejęcia za pomocą bank wzrosła za oceanem o 23 procent licząc rok do roku i o 21 odsetek kwartał do kwartału - do około 938 tysięcy.

Budimex podpisał kontrakt za 84 mln zł na zakres kosztowny krajowej nr 3


Budimex podpisał kontrakt na budowę odcinka wartościowy krajowej nr 3 za 84 mln zł netto - poinformował Budimex w piątkowym komunikacie.

W Krakowie bez zbytnich kosztów nie wypoczniesz


Z miesiąca na łysek rosną ceny noclegów w stolicy Małopolski. Gdy cała Stary Kontynent obniża stawki za hotele, w czerwcu izba z widokiem na Wawel kosztował statystycznie 10 procent więcej, niż łysek wcześniej.

Dochodowe polskie kopalnictwo


Polskie górnictwo węgla kamiennego w zeszłym roku wypracowało ok. 70 mln zł zysku - szacuje resort gospodarki. wszelako Katowicki Holding Węglowy (KHW) wznowił zawieszone zanim rokiem przygotowania do debiutu giełdowego. przypadkiem on nastąpić najwcześniej w II kwartale 2011 roku.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>