Fitch Polska: grzech 55 proc. długu do PKB nie musi oznaczać obniżenia ratingu


Ewentualne wina progu 55 proc. długu publicznego w relacji do PKB nie musi oznaczać natychmiastowego obniżenia ratingu dla Polski. niezbędny jest wszelako praktyczny i miarodajny pomysł zmniejszenia zadłużenia po 2011 r. - uważa Piotr Kowalski, szef Fitch Polska.

na nieograniczoną skalę potrzeba na NSR


nad pół tysiąca mieszkańców Małopolski zgłosiło chęć służby w tworzonych właśnie Narodowych Siłach Rezerwowych - pisze "Dziennik Polski". formacja ta ma kalkulować 20 tys. żołnierzy na dosyć tego 2011 r.

W MSP przetarg udziałów i akcji czterech spółek


17 grudnia odbędzie się przetarg udziałów i akcji czterech spółek należących do Skarbu Państwa - poinformował resort skarbu. Zgłoszenie inwestorzy mogą składać w MSP do 14 grudnia.

KE: Hellada na drodze do redukcji deficytu o 4 proc. PKB


Hellada jest na dobrej drodze, by zredukować niedobór budżetowy o 4 proc. PKB w tym roku - ocenił we wtorek komisarz ds. finansowych Olli Rehn. członek rządu finansów Jacek Rostowski uznał, że wdrażanie reform zmniejsza niebezpieczeństwo konieczności wsparcia finansowego Grecji.

związek Europejska wyszła z recesji


sekretariat statystyczne Eurostat podało, że unijna gospodarka urosła w trzecim kwartale o 0,2 odsetki w porównaniu z poprzednim. Jeszcze lepiej wypada region euro, gdzie PKB wzrósł o 0,4 procent.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>