Sawicki: dwa razy więcej środków na dopłaty do ubezpieczeń


ponad dwa rózgi więcej środków niż poprzednio rokiem przeznaczono w tym roku na rządowe dopłaty do składek ubezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich - poinformował w środę minister rolnictwa Marek Sawicki.

Sprzedaż detaliczna w Czechach spadła w czerwcu rdr o 4,9 proc.


Sprzedaż detaliczna w Czechach spadła w czerwcu rdr o 4,9 proc., po spadku 7,5 proc. w maju - wynika z danych czeskiego urzędu statystycznego, opublikowanych w czwartek.

czas pracy przez cały czas cokolwiek giętki


polski jarmark pracy pozostaje za niewiele elastyczny, za pomocą co nie może w pełni odpowiadać na wymogi, jakie stawia współczesna gospodarka. acz pod względem niestandardowych umów i organizacji nie odbiegamy od europejskiej średniej, to tymczasem non stop daleko nam do czołowych krajów na kontynencie.

Słowaccy przewoźnicy wznowią strajk


Słowaccy przewoźnicy wznowią 1 lutego akcję strajkową. W pierwszej połowie stycznia blokowali miasta i drogi w całym kraju, protestując przeciw zasadom wprowadzenia drogowych opłat elektronicznych. Przewoźnicy żądają ograniczenia ilości płatnych *odcinków dróg i urealnienia stawek myta.

Ton i okres są kluczowe w brytyjskim dramacie wyborczym


Brytyjskie wybory skończą się widać w najwyższym stopniu nierozstrzygniętym wynikiem z możliwych – niewielkim zwycięstwem prawicowych Konserwatystów i laburzystowskim premierem, który nie wykazuje chęci, by oddać władzę.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego