Akcje PZU rosną o 13%, obroty sięgają 2,2 mld zł po mniej więcej godzinie notowań


Akcje narodowego ubezpieczyciela PZU rosły w dniu debiutu w środę o godz. 9:40 na warszawskiej giełdzie o 12,96% do 353 zł. Obroty wynosiły wówczas 2,2 mld zł. natomiast rejestr WIG rósł w tym czasie o 0,78%.

Kieszonkowe na opłaty za konto


Młodzieżowe rachunek rozliczeniowy bankowe jest dobrą zachętą do nauki finansów w nowym roku szkolnym. wskazane jest wprawdzie porównywać oferty, aby dziecko nie kojarzyło banku z opłatami, które pomniejszają kieszonkowe. Rok korzystania z konta kosztuje jako że nawet 78 zł. wolno lecz znaleźć plus oferty rachunków bezpłatnych.

Lokaty wygrywają z inflacją


Najlepsze depozyty oferowane teraz za pośrednictwem banki dają rekordowo wysoką realną stopę zwrotu.

PKP SA zarobiły 125 mln zł na nieruchomościach


541 przetargów na nieruchomości o wartości z grubsza 529 mln zł ogłosiła dzięki jedenaście miesięcy 2009 r. spółka PKP SA - poinformował w środę rzecznik firmy Michał Wrzosek. Przychody ze sprzedaży nieruchomości sięgnęły w zeszłym roku 125 mln zł.

Nowa podsekretarz finansów w przyszłym tygodniu


prezes rady ministrów Donald Tusk najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu powoła Hannę Majszczyk, dyrektora Departamentu Podatku od Towarów i Usług w Ministerstwie Finansów, na pozycja wiceministra finansów, za odchodzącą na emeryturę Elżbietę Suchocką-Roguską - poinformowało PAP bodziec w resorcie finansów.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego