metamorfoza Poczty Polskiej. Będzie lepiej?


poczta Polska... przestała istnieć. Od dzisiaj nasze listy będzie dawać nowa firma - to korespondencja Rzeczpospolita Polska Spółka Akcyjna. Wszystkie udziały w przedsiębiorstwie obejmie Skarb Państwa.

Moody's obniża rating Grecji


niewielki wzrost premii kredytowych, realizacja zysków na EURUSD, powstrzymanie wzrostów na rynkach akcji oraz nieznaczne osłabienie złotego - to reakcja na obniżkę ratingu z wykorzystaniem agencję Moody's dla Grecji.

Polscy akcjonariusze Polkomtela zrezygnowali z wprowadzenia tej spółki na GPW - KGHM


Polscy akcjonariusze Polkomtela zrezygnowali z wprowadzenia tej spółki na GPW. Preferowanym inwestorem dla Polkomtela będzie akcjonariusz branżowy - poinformował w poniedziałek PAP Herbert Wirth, naczelny KGHM.

okres uregulować gałąź finansowy


kongres musi szybko uchwalić ustawy o poprawie regulacji sektora finansowego, aby uprzedzić kryzysowi, jaki w zeszłym roku wpędził rzeczywistość w głęboką recesję - powiedział w piątek prezes Rezerwy Federalnej (Fed) Ben Bernanke.

emigracja sezonowa w Niemczech: Stare stawki, stare problemy


Niestety, ale nie mamy żadnych optymistycznych wiadomości dla osób zainteresowanych pracą sezonową na niemieckich plantacjach. Stawki godzinowe nie ulegną zmianie. nadal można pracować nie dłużej jak 6 miesięcy. oprócz czeka nas coraz to ostrzejsza rywalizacja ze okolica Rumunów.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>