Odnalazł się adwokat broniący chińskich dysydentów


Chiński adwokat, broniący dysydentów, Gao Zhisheng (czyt. Kao Dży-szeng), który zaginął powyżej rok temu, przebywa w tej chwili na zachodzie Chin - poinformowała w sobotę wieczorem fundacja Dui Hua, zajmująca się losem chińskich więźniów politycznych.

Wilk: Mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania


Jakub Wilk, pomoc Lecha Poznań jest optymistą przedtem meczem rewanżowym z Club Brugge w ramach IV rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej. - W zespole jest dobra atmosfera - przekonywał przed wylotem do Belgii popularny "Wilczek".

Słowenia bez gwiazdy z NBA! Klobucar za Udriha


grupa Słowenii rozniosła Niemców w ostatnim spotkaniu przygotowawczym do turnieju EuroBasket, wszelako radość ze zwycięstwa została stłumiona za pośrednictwem kontuzję kolana obrońcy Beno Udriha - informuje oficjalna strona imprezy, EuroBasket2009.org.

skarb państwa "zwycięzcą" w wielkiej loterii


W dzisiejszym losowaniu włoskiej gry liczbowej Superenalotto znów nikt nie trafił "szóstki", za którą można było zdobyć główną wygraną - 135,9 mln euro - podała agencja Ansa.

Afganistan: 90 ofiar nalotu na cysterny


prawdopodobnie plus minus 90 osób zginęło dziś w eksplozji cysterny z paliwem po nalocie sił NATO w prowincji Kunduz na północy Afganistanu - podała przedstawicielstwo Associated Press, powołując się na afgańskie źródła. dowództwo niemieckiego kontyngentu w Afganistanie podaje natomiast, że zginęło co najmniej 56 talibów, oraz że wszystkie ofiary wybuchu to talibowie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>