Miny grożą Gazociągowi Północnemu


konstrukcja Gazociągu Północnego opóźni się z powodu min. W pobliżu wybrzeża Gottlandii na Bałtyku znaleziono dwie niemieckie bomby. Muszą zostać usunięte, aby możliwe było ułożenie rur Nord Streamu na dnie morza.

Wygrana Kriukowa, Northug z Pucharem Świata


luminarz olimpijski człowiek pochodzenia rosyjskiego Nikita Kriukow wygrał konkurs finałowe Pucharu Świata w sprincie rozegrane w Sztokholmie. Drugie lokalizacja zajął Norweg Petter Northug, a trzecie Szwed Emil Jonsson. Northug zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej PŚ.

RFN walczą ze skutkami ataku zimy


Republika Federalna Niemiec nadal walczą ze skutkami burz i opadów śniegu, które sparaliżowały w weekend multum regionów tego kraju. Według służb meteorologicznych dziś nastąpiła poprawa pogody, a śnieg pada wprost przeciwnie sporadycznie.

Hasim Rahman potencjalnym rywalem Tomasza Adamka


były zawodowy znakomitość świata organizacji WBC i IBF w wadze ciężkiej, Hasim Rahman prawdopodobnie być kolejnym rywalem Tomasza Adamka.

Rodzina straconego Brytyjczyka żąda śledztwa


Rodzina 53-letniego Brytyjczyka Akmala Shaikha, straconego we wtorek w Urumczi w Regionie Autonomicznym Sinkiang (Xinjiang) w Chinach za przemyt narkotyków, zwróciła się do władz w Londynie o wszczęcie dochodzenia w sprawie jego śmierci - poinformowali w niedzielę adwokaci.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>