20. pozycja Kupczyka i Niewiary w Lake Placid


Amerykanie John Napier i Charles Berkeley wygrali zawody Pucharu Świata dwójek bobslejowych rozegrane na olimpijskim torze w Lake Placid.

NATO do Afgańczyków: nie dajcie się


NATO wezwało obywateli Afganistanu, by uczestniczyli w kolejnej turze wyborów prezydenckich. - Nie dajcie się zastraszyć talibom, oni dowiedli, że są wrogami ludu afgańskiego - napisał w komunikacie asystent ogólny NATO Anders Fogh Rasmussen.

UE: trzecie spotkanie koordynacyjne ws. przyszłości Opla


Ministrowie gospodarki krajów członkowskich UE, naczalstwo amerykańskiego producenta samochodów General Motors i komisja Europejska spotkają się w poniedziałek w Brukseli na kolejnych rozmowach o przyszłości europejskich zakładów GM Opel-Vauxhall.

Egipt: ropa na plażach Hurghady pochodziła z tankowca


Ropa naftowa, która w zeszłym tygodniu pojawiła się na plażach Hurghady, chyba pochodziła z tankowca, a nie wyciekła z platformy wiertniczej na Morzu Czerwonym, jak twierdziły egipskie media.

Mercedes rezygnuje z odwołania od kary dla Schumachera


Zespół Mercedes GP-Petronas zrezygnował ze złożenia odwołania od decyzji nakładającej po niedzielnym wyścigu o Grand Prix Monako na Michaela Schumachera kary 20 sekund za antycypacja Fernando Alonso w zabronionej strefie.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>