Uganda: 80 ofiar osunięcia ziemi


Co w żadnym razie 80 osób zginęło, a ponad 400 uznaje się za zaginione po osunięciu ziemi, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w okolicy trzech wsi we wschodnim, górzystym regionie Ugandy - podał koralowy Krzyż.

Turcja: trzy osoby zabite w zamachu w Stambule


Co najmniej trzy osoby zginęły, a sześć zostało rannych we wtorek w zamachu bombowym na autokar wiozący wojskowych w Stambule - poinformowała turecka telewizja.

prezes lato chce współdziałać z kibicami


dyrektor Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato zadeklarował gotowość współpracy z kibicami. naczelny PZPN był gościem 3. Ogólnopolskiego Zjazdu Związku Stowarzyszeń Kibiców, który w sobotę odbył się w Warszawie.

Janikowski straszył kopami już jako junior


W Wałbrzychu pamiętają, że urodzony w tym mieście Sebastian Janikowski, optymalny wydobywający zespołu futbolu amerykańskiego Oakland Raiders, zdobył w 1993 r. gola z odległości 67 m. parę dni temu podpisał nową, czteroletnią umowę z klubem wartości 16 mln dolarów.

Spekulacje na przedmiot podróży Kim Dzong Ila do Chin


dodatkowy pociąg pancerny z Korei Płn. przyjechał do przygranicznego chińskiego miasta w sobotę nad ranem - według południowokoreańskiej agencji Yonhap w pociągu może podróżować lider komunistycznego reżimu z Północy, Kim Dzong Il. konferencja Seulu sprawdza te informacje.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>