dziś losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej


Lech Poznań musi zabić trzech rywali, aby wywalczyć pozycja w Lidze Mistrzów. dziś pozna pierwszego. Na przeciwników czekają i piłkarze Wisły Kraków i Ruchu Chorzów, którzy wspólnie z Jagiellonią Białystok (zacznie rozgrywki od 3. rundy) być przedstawicielem nas będą w Lidze Europejskiej.

USA: minister finansów w defensywie


Kongresmani z obu partii ostro zaatakowali amerykańskiego ministra finansów Timothy Geithnera, zarzucając mu ratowanie koncernu AIG kosztem podatników i ukrywanie nim opinią szczegółów tej operacji.

Cypr: legia - Lewski Sofia 2-0


Przebywająca na zgrupowaniu na Cyprze warszawska legia pokonała w meczu towarzyskim Lewski Sofia 2-0. Oba gole z rzutów karnych strzelił Maciej Iwański. Polacy kończyli rozgrywka w dziesiątkę, dlatego że trzy minuty przedtem końcem czerwoną kartką został ukarany Ariel Borysiuk.

cztery Polki w drugiej rundzie Szczecin Open


cztery własny z dziewięciu, które przystąpiły do turnieju głównego, awansowały do drugiej rundy tenisowego turnieju ITF Szczecin Open (korty ziemne, pula nagród 25 tys. dolarów).

"Niewykluczone, że będę premierem"


Serhij Tyhipko w ukraińskich wyborach prezydenckich uplasował się na trzecim miejscu. Na przystąpienie najważniejszej funkcji w państwie z oczywistych powodów nie ma już szans. Nie wyklucza jednak, że... zostanie premierem. - Chciałbym powiedzieć, że nie odrzucam kwestii objęcia teki premiera - powiedział przedsiębiorca w rozmowie z BBC, którą cytują ukraińskie media.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego