Rozregulowany celownik Allena


pewno wszyscy pamiętają wyczyn Ray'a Allena w drugim meczu tegorocznych finałów. Sugar Ray trafił wtedy 8 rzutów za trzy na 11 prób (7/8 już do przerwy). Pobił tym samym dwa rekordy - celnych trójek w finałowym meczu podobnie jak do przerwy jak i w całym meczu.

Pięciu chętnych do poprowadzenia kadry biathlonistów


Pięciu trenerów zgłosiło się do konkursu na szkoleniowca biuro kadr polskich biathlonistów. Termin składania ofert minął w czwartek. W najbliższych dniach odbędą się rokowania z kandydatami.

Cracovia w komplecie, Podhale bez Baranyka


mecz Comarch Cracovii z Wojasem Podhalem nowy targ będzie hitem piątkowej kolejki Polskiej Ligi Hokejowej. "Pasy" zagrają w pełnym składzie, z kolei w "Szarotkach" zabraknie Milana Baranyka. Jak podał "Sport", snajper Podhala został odsunięty od trzech meczów (efekt kary meczu w starciu z GKS-em Tychy).

Włoszki rywalkami Łączpolu Gdynia


Włoska drużyna HC Teramo 2002 Femminile będzie rywalem piłkarek ręcznych Łączpolu Gdynia w 1/8 finału Challenge Cup. dziewiczy mecz Polki rozegrają na wyjeździe 6/7 lutego 2010 roku, a odpłata siedem dni później. Losowanie odbyło się we wtorek w Wiedniu.

Karski o nowym rządzie Niemiec: miła oficjalna wypowiedź


Wiceszef sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Karol Karski (PiS) określił jako miłą deklarację nowego niemieckiego rządu o pogłębianiu współpracy z Polską. Podkreślił jednak, że publiczna wypowiedź ta powinna przekuć się w rzeczywiste działania.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>