Zabił 12 osób i podpalił wioskę; rozpętał "bitwę"


Mężczyzna podejrzany o to, że zabił 12 osób i podpalił sześć domów został aresztant w prowincji Hunan (południe Chin) - poinformowała lokalna milicja w niedzielę.

Roman Polański nie wyjdzie z aresztu poprzednio piątkiem


Roman Polański nie wyjdzie z więzienia nim piątkiem, bo potrzebuje czasu na wpłacenie kaucji w wysokości 3 mln euro - poinformował reprezentant szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli. W minionym tygodniu szwajcarski sąd tudzież ministerium sprawiedliwości zgodziły się na to, by Polański za kaucją wyszedł z aresztu.

Szef kanadyjskiej policji przyznaje, że policjanci zawiedli


pryncypał Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej (Royal Canadian Mounted Police, RMCP) William Elliot przyznał, że w przypadku śmierci polskiego imigranta Roberta Dziekańskiego jego służby zawiodły na wielu poziomach.

Silne trzęsienie ziemi w Japonii


Trzęsienie ziemi o sile ok. 6,2 st nawiedziło północną Japonię. Agencje podają różne dane o sile wstrząsu, który mógł wynieść od 6,1 do 6,4 st. Japońskie służby meteorologiczne podkreślają, że diagnoza skali trzęsienia jest wstępna. Wstrząs był odczuty w Tokio.

Afganistan: Ratownicy dotarli do wraku samolotu


Ratownicy dotarli do rozbitego w poniedziałek w górach Hindukusz, na godzina dwunasta od Kabulu, wraku afgańskiego samolotu pasażerskiego An-24 i nie znaleźli żadnych oznak, by którakolwiek z 44 osób na pokładzie przeżyła.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>