Rosjanie wracają do sprawy dziadka Tuska


Historią rodziny Donalda Tuska zajął się literat piątkowego artykułu w rosyjskiej "Niezawisimajej Gazietie". Postawił też kontrowersyjne ewaluowanie w odniesieniu do mordu w Katyniu: "Po co Kreml ukrywa zbrodnie niemieckich faszystów?" - pytał mianowicie, negując odpowiedzialność NKWD za zbrodnię.

Desportivo Chaves w finale Pucharu Portugalii


Drugoligowe Desportivo Chaves zagra z FC Porto w finale piłkarskiego Pucharu Portugalii.

RMF: Lepistoe pozostanie trenerem Małysza


Fin Hannu Lepistoe w przyszłości będzie trenerem Adama Małysza - przyznał pryncypał Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner w rozmowie z Wojciechem Słoniem z redakcji sportowej RMF FM.

Joanna Mirek: W Pile zawsze gra mi się bardzo poprawnie


Mistrzynie Polski, zawodniczki Banku BPS Muszynianka Muszyna, w trzeciej kolejce PlusLigi Kobiet pokonały na wyjeździe w Pile tutejszy PTPS (3:1). Przyjmująca zespołu z Muszyny, Joanna Mirek, podkreśliła, że jej oraz koleżankom w grodzie nad Gwdą grało się ogromnie spokojnie. Doświadczona siatkarka podkreśliła również, że nader lubi rżnąć w hali przy Żeromskiego.

Domachowska ze łzami w oczach opuściła konferencję


Marta Domachowska ze łzami w oczach opuściła konferencję prasową zanim spotkaniem Fed Cup Lechistan - Hiszpania. Tenisistka emocjonalnie zareagowała na pytania dotyczące słabej ostatnio dyspozycji. Stawką meczu w Sopocie będzie utrzymanie w Grupie Światowej II.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego