Inter po siedmiu latach znowu w półfinale LM


Inter Mediolan awansował do półfinału Ligi Mistrzów. Podopieczni Josego Mourinho okazali się lepsi od CSKA Moskwa, dwa razy wygrywając 1-0. W półfinale, dokąd zagrają po raz dziewiczy od siedmiu lat, ich rywalem będzie FC Barcelona.

Schwarzenegger przestępcą podatkowym?


Urzędnicy podatkowi z Los Angeles mają ponoć na oku samego gubernatora stanu Kalifornia - Arnolda Schwarzeneggera. człowiek teatru i polityk jest jak słychać dłużny tamtejszemu fiskusowi ok. 80 tys. dolarów z tytułu niezapłaconych podatków.

Kobiety z polski w ogniu krytyki; "to europejska stolica aborcji"


Parlamentarzyści brytyjscy - zarówno konserwatyści, jak i laburzyści - skrytykowali fakt, że Polki chcące poddać się aborcji przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii z powodu ograniczeń prawnych we własnym kraju - pisze kronika "Daily Mail".

Watykan: milicja sprofanowała groby kardynałów


Watykan wyrazil w piątek oburzenie z powodu profanacji grobów dwóch kardynałów, do której doszło w czasie rewizji przeprowadzonej za pomocą belgijską policję w siedzibie arcybiskupstwa Mechelen-Bruksela.

Szwecja zablokuje Gazociąg Północny?


Gazociąg nordowy tonie w szwedzkich wodach - alarmuje "Niezawisimaja Gazieta". chyba że Szwedzi nie zgodzą się na planowany przebieg bałtyckiej rury, to model trafi do kosza. sytuacja ma rozstrzygnąć się we wrześniu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>