Amerykańscy żołnierze przepraszają za kanonada cywili


Dwaj amerykańscy żołnierze przeprosili za afekt z pokładu śmigłowca Apache na 12 irackich cywili. Film, jaki pokazuje, jak cywile giną w ostrzale prowadzonym z pokładu amerykańskiego śmigłowca w Bagdadzie w 2007 roku, ujawnił portal WikiLeaks. Listowne przeprosiny przyjęła m.in. wdowa, której mąż zginął w ciągu ostrzału. Rodziny pracowników Reutersa, którzy plus zginęli w nalocie oświadczyli, że powinni dokonać to poprzednio tym jak celuloid trafił do internetu.

Rozpoznano ciała 76 ofiar katastrofy


Zidentyfikowano ciała 76 ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginął m.in. prezydent Lech Kaczyński - podała dzisiaj filia ITAR-TASS powołując się na pion śledczy rosyjskiej prokuratury generalnej.

Dają rządowi dobę na rozpisanie wyborów


Dziesiątki tysięcy zwolenników byłego premiera Thaksina Shinawatry ściągają od soboty do Bangkoku, aby domagać się rozpisania nowych wyborów. Protestujący zapowiadają, że jeśli ich żądania nie zostaną spełnione w ciągu doby, zorganizują w kraju masowe demonstracje.

Lech zrobił pranie i wyruszył do Chorzowa


Ekstraklasa finiszuje w ekspresowym tempie. O mistrzostwo lokalny walczą Wisła Kraków i Lech Poznań. Lechici dzień dzisiejszy wyruszyli do Chorzowa, gdzie jutro zagrają arcyważne spotkanie z tamtejszym Ruchem. Poznaniacy muszą zdobyć i rachować na nietakt krakowian .

Pudzianowski snuje plany o karierze naukowej


Powszechnie wiadomo, że Mariusz Pudzianowski to ambitny facet. pięcioraki sława świata siłaczy nie ogranicza się niemniej jednak do rozwoju na gruncie sportowym. "Pudzian" ma równie imponujące plany związane z...karierą naukową!

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>