Penguins przerwali serię Flyers, asysta Wolskiego


Hokeiści Pittsburgh Penguins pokonali na wyjeździe Philadelphia Flyers 2-1 w w najwyższym stopniu zaciętym niedzielnym meczu NHL. Pens przerwali serię Flyers sześciu kolejnych zwycięstw poprzednio własną widownią. Colorado Avalanche z Wojtkiem Wolskim pokonało Dallas Stars 4-0. bezprzykładny Polak w NHL zaliczył asystę w pobliżu trzecim golu.

samolot uszkodził dom podczas lądowania


Boeing 737 linii Ryanair, podchodzący do lądowania w Lubece (Szlezwik-Holsztyn), uszkodził dom w miejscowości Gross Groenau. Rzeczniczka portu lotniczego potwierdziła w piątek tę informację, przekazaną przez gazetę "Luebecker Nachrichten".

Złapali wszystkich, którzy napadli kasyno


Niemiecka milicja zatrzymała już wszystkich napastników na zawody kamienny w hotelu w Berlinie 6 marca. Czterej mężczyźni, którzy ukradli z grubsza 250 tys. euro trafili do aresztu.

Daniel Castellani o porażce z Japonią


"Japończycy zagrali bardzo, nader dobrze" - powiedział trener reprezentacji polski siatkarzy Daniel Castellani na konferencji prasowej po przegranym meczu z Japonią 2:3 w Pucharze Wielkich Mistrzów.

prototyp głodziła córeczkę. "Boże, ona jest gruba"


Brittainy Labberton, 21-letnia mieszkanka Seattle (USA) jest oskarżona o głodzenie swojej pięciomiesięcznej córeczki. niewiasta tłumaczyła, iż nie chciała, aby jej członek rodu "obrosło tłuszczem" - czytamy w "Daily Mail".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>