Jemen: MSZ przeciwne zewnętrznej interwencji w walce z Al-Kaidą


minister spraw zagranicznych Jemenu Abu Bakr Abd Allach al-Kirbi oświadczył, że jego brzeg sprzeciwia się jakiejkolwiek bezpośredniej interwencji USA lub innego kraju w walce z Al-Kaidą.

Iran ma Chronos do września


jeżeli we wrześniu Irańczycy nie odpowiedzią na międzynarodowe propozycje dotyczące jego programu atomowego, to grożą mu sankcje, ostrzegła kanclerz szkop Angela Merkel.

"Polakom na Białorusi jest dobrze. To moi Polacy"


Prezydent Białorusi zapewnił mnie, że będzie szukał rozwiązań i że przypuszczalnie powstać drużyna ekspertów, która w rychłym terminie znajdzie rozwiązania satysfakcjonujące dla obu stron - powiedział Radosław Sikorski po spotkaniu z białoruskim przywódcą w sprawie polskiej mniejszości. prezes polskiego MSZ zaapelował o niepodgrzewanie atmosfery w sprawie Białorusi.

Generał w opałach?


Kilkanaście dni po zakończeniu wojny z MON gen. Waldemar Skrzypczak nie ma spokoju. "Gazeta Wyborcza" donosi, że poprzedni komendant wojsk lądowych prawdopodobnie podsłuchać zarzuty prokuratorskie, a "Rzeczpospolita" z kolei, że nikt go nie zatrudni.

Ameryka znów grozi palcem Iranowi


jankeski kongres przegłosował w czwartek dziewiczy pakiet sankcji na Iran, celujących w irański gałąź energetyczny i bankowy. dowód czeka teraz na podpis prezydenta USA Baracka Obamy.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>