Kucharze protestują: nie chcieliśmy otruć Bush'a


Kucharze Hotelu w Heiligendamm protestują wobec pomówienia, że na szczycie G8 próbowali otruć amerykańską delegację. Była prezydentowa USA Laura Bush w swej książce wysuwa takie podejrzenie.

Magic wygrali trzydziesty rozgrywka na własnym parkiecie


Trzydziestą wygraną na własnym parkiecie zanotowali podopieczni Stana Van Gundy'ego. Wicemistrzowie NBA Orlando Magic minionej nocy pokonali Denver Nuggets (103-97). Marcin Gortat, przebywał na parkiecie za pośrednictwem pięć minut trafiając jeden rzutowanie z gry.

nad dziesiątka milionów dla mistrza własny


Ponad dziesiątka milionów złotych z tytułu praw telewizyjnych otrzyma piłkarski znakomitość lokalny w kończącym się w tym tygodniu sezonie. Do ostatniego akordu gotowa jest także prowadząca rozgrywki Ekstraklasa SA.

Większość Polaków zgadza się na pobranie narządów od zmarłej bliskiej osoby


57 proc. Polaków twierdzi, że zgodziłoby się na pobranie narządów od zmarłej bliskiej osoby, a 53 proc. zgadza się, by po swej śmierci stali się dawcami organów do przeszczepów - wynika z opublikowanego dziś sondażu Eurobarometru.

Hokeiści HK Jesenice zdobyli tytuł i pobili trenera


kompleks HK Jesenice w piątkowy wieczór zdobył tytuł mistrza Słowenii. dwadzieścia cztery godziny w przyszłości doszło do olbrzymiego skandalu - zawodnicy pobili swojego trenera, Mike'a Posmę.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego