Radwański: Nie chcemy powtórzyć błędów


Agnieszka Radwańska zajmuje obecnie ósmą pozycję w rankingu WTA Tour, najwyższą w karierze. Jej ojczulek i trener Robert Radwański mierzy w czołową szóstkę, ale jednocześnie podkreśla, że zachowanie miejsca w czołowej dziesiątce będzie sukcesem.

Lunatyk udusił żonę, będzie bezkarny


Psychicznie chory 59-letni Brytyjczyk Brian Thomas, delikwent o zabójstwo żony w sennym koszmarze, nie zostanie skazany. Prokuratura wycofała w piątek przypisanie winy wbrew niemu. Uznano też, że skierowanie go do zamkniętego zakładu psychiatrycznego mijałoby się z celem.

Wyborczy klip z Donaldem Tuskiem oburzył opozycję


Premier lokalny Donald Tusk, kanclerz szkop Angela Merkel i prezydent Francji Nicholas Sarkozy pojawili się w klipie wyborczym prezes rady ministrów Julii Tymoszenko, z którego wynika, że popierają jej kandydaturę na prezydenta Ukrainy.

UE popiera europejskie dążenia Ukrainy i myśli o tranzycie gazu


sojusz Europejska popiera dążenia Ukrainy do członkostwa, lecz oczekuje od niej reform, demokratycznych wyborów prezydenckich w styczniu przyszłego roku, a przede wszystkim gwarancji, że tranzyt rosyjskiego gazu z Rosji do państw UE będzie przebywać się bez przeszkód.

Robinho w Barcelonie, czyli będą kłopoty?


63 proc czytelników "El Mundo Deportivo" zamieniłoby Robinho na Henry'ego. Co to znaczy? Że 63 proc fanów Barcy chce kłopotów swojego klubu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>