Japonia rozpoczęła podbój planety Wenus


Z japońskiego centrum Lotów Kosmicznych Tanegashima wystrzelono rakietę z nową planetarną sondą kosmiczną Akatsuki, która ma zbadać nastrój Wenus.

Niezwykłe znalezisko Polaków na M. Północnym


Jak poinformowało brama Onet.pl wojsko Polskie, okręt reprezentacyjny Stałego Zespołu Obrony Przeciwminowej NATO ORP "Kontradmirał Xawery Czernicki" wyłowił na Morzu Północnym specjalistyczną boję hydrometeorologiczną o wartości 100 tys. złotych. Pława została podjęta na pokład jednostki, a następnie przekazana właścicielowi w porcie Den Helder – państwowej belgijskiej służbie nawigacyjnej.

tragedia cessny w Czechach, są ofiary


Trzy osoby zginęły w niedzielę w katastrofie samolotu sportowo-turystycznego cessna, który spadł do rzeki podchodząc do lądowania na lotnisku w mieście Strakonice w południowych Czechach - poinformowała policja.

Karpińska wicemistrzynią Europy w podnoszeniu ciężarów


Marzena Karpińska wywalczyła w Mińsku tytuł wicemistrzyni Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 48 kg. Zawodniczka Znicza Biłgoraj w dwuboju osiągnęła rezultat 179 kg.

Piquet w Force India lub w NASCAR


Nelsinho Piquet, który był kierowcą Renault, nie jest kategoryczny w jakiej serii wyścigowej chce jeździć w następnym sezonie. Brazylijczyk wciąż rozważa dwoje opcje.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>