Odmówisz prześwietlenia, nie polecisz


Na brytyjskich lotniskach Heathrow i Manchester wprowadzono skanery ciała jak jeden mąż z obowiązkiem poddania się tej formie kontroli i sankcją w postaci cofnięcia z lotu w razie odmowy.

Korea Płn. ostrzelała strefę na Morzu Żółtym


Artyleria północnokoreańska ostrzelała, po raz pozostały z rzędu, sporną strefę na Morzu Żółtym w rejonie linii granicznej rozdzielającej obszary wód terytorialnych Korei Północnej i Południowej - poinformowała południowokoreańska filia prasowa Jonhap.

konserwatywny polityk wyznaje: jestem gejem


Republikański członek senatu stanu Kalifornia Roy Ashburn, głośny w USA z ostrej krytyki mniejszości seksualnych, 8 marca w programie radiowym przyznał się, że jest gejem – informuje serwis news.bbc.co.uk.

Kuszczak zaatakował kolegę z drużyny


bramkarz Manchesteru United, Tomasz Kuszczak zaatakował na łamach angielskiej prasy swojego kolegę z drużyny i konkurenta do bramki "Czerwonych Diabłów" Edwina van der Sara.

Kraj nad Wisłą - Turcja. przypis na kibiców i sędziów!


Reprezentacja Turcji będzie ostatnim rywalem polskich siatkarzy w pierwszej fazie mistrzostw Europy. widowisko sportowe z gospodarzami czempionatu Starego Kontynentu rozpocznie się o godz. 19.00 polskiego czasu.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>