Grabowski nie jest już trenerem PTPS Piła


Adam Grabowski nie jest już trenerem siatkarek PTPS Piła. szkoleniowiec złożył rezygnację nieco dni po tym, jak całokształt odpadł z walki o medale mistrzostw kraju.

Leo Beenhakker: Artur, zapal świeczki


Ponad 1,5 godziny trenowali w poniedziałek w Mariborze piłkarze reprezentacji Polski. Zajęcia odbyły się na jednym z boisk klubu Żeleżnicar.

Maycon Rogerio Silva Calijuri w Jagiellonii


Król strzelców ligi białoruskiej, 23-letni Brazylijczyk Maycon Rogerio Silva Calijuri "Maycon" podpisał dziś 4-letni kontrakt z Jagiellonią (do końca 2013 roku). Zawodnik, który przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy białoruskiego FK Homel przeszedł do naszego klubu na zasadzie transferu gotówkowego - informuje oficjalny serwis klubu.

Tak rodzi się Marines


Ta szkoła to prawdziwa fabryka żołnierzy na potrzeby amerykańskich wojen. Co roku bazę w Parris Island opuszcza 20 tys. Marines, którzy w czasie 13 tygodni ze zwykłych cywilów zmieniają się w profesjonalnych wojskowych.

kulminacja UE zdominuje zagadnienie pomocy dla Grecji


Czwartkowo-piątkowy punkt kulminacyjny UE zdominuje spór o doraźne sukurs finansowe dla Grecji przez państwa strefy euro i MFW, na co muszą zgodzić się Niemcy. Na dodatkowy idea może zejść modus gospodarcza Europa 2020 na najbliższą dekadę.

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego