Poważne zmiany w duńskim rządzie


prezes rady ministrów Danii Lars Loekke Rasmussen ogłosił poważne przetasowania w rządzie. Zmieni się obsada kilkunastu stanowisk, w tym ministra spraw zagranicznych, obrony i sprawiedliwości.

blok mieszkalny Tymoszenko chce uznania UPA


Blok Julii Tymoszenko, kandydatki w wyznaczonych na styczeń wyborach prezydenta Ukrainy, chce uznania Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) za stronę walczącą w II wojnie światowej o niepodległość państwową.

włościaństwo zamienili Pola Elizejskie w olbrzymi ogród


Francuscy rolnicy, pragnąc zwrócić uwagę rodaków na głęboki kryzys, jaki przeżywa system gospodarczy rolna, przeobrazili na dwa dni Pola Elizejskie w jeden wielki ogród z sadami i zagonami uprawnymi.

dziwaczny powsinoga w "planetarnym spektaklu"


nadzwyczajny turysta, założyciel słynnego Cyrku Słońca Guy Laliberte, nadał w piątek w porze wieczoru z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) proekologiczne posłanie poetyckie, po którym nastąpił "planetarny spektakl" w 14 miastach świata, transmitowany przy użyciu internet.

Przesłuchanie w sprawie Polańskiego w środę


przypadek sądowa Romana Polańskiego wróci na wokandę; w tym tygodniu odbędzie się przesłuchanie - poinformował wyraziciel sądu w Los Angeles Allan Parachini.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>