Izraelskie ćwiczenia wojskowe - wzrost napięcia


Izrael rozpoczął na granicy z Libanem ćwiczenia wojskowe, które mają na celu ewaluacja przygotowania kraju na sytuacja konfliktu. Zaalarmowały one libańską milicję Hezbollach, z którą Izraelczycy walczyli poprzednio czterema laty.

Rosja chce licencji na kałasznikowy


Federacja Rosyjska jest jednym z głównych rynków dla pirackiej muzyki, filmów i programów komputerowych, ale jeden z jej produktów podrabiany jest na całym świecie: karabin kałasznikow (AK-47). pryncypał sprzedającej tę broń firmy Rosoboronexport Anatolij Isajkin zapowiedział w czwartek, że jego obrębek wzmocni działania mające na celu ochronę praw patentowych do tej broni.

Serbskie telefony nie działają w Kosowie


net telefonów komórkowych towarzystwa Serbia Telekom jest "nielegalna i pozbawiona licencji" - uznał urząd telekomunikacyjny Kosowa. Sieć, z której korzystała mniejszość serbska, została wyłączona.

Adamek szykuje się na Granta w Rocky Marciano Gym


Tomasz Adamek prowadzi już właściwą akt przygotowań do walki z Michaelem Grantem, jaka odbędzie się 21 sierpnia w Newark. Trenuje reazem z mistrzem nockautów - Davidem Tuą!

Kosowski o powrocie: Priorytetem jest APOEL


Kamil Kosowski zrealizował pragnienie o grze w Lidze Mistrzów z APOEL-em Nikozja. atoli polskiemu skrzydłowemu kończy się w czerwcu kontrakt z cypryjskim klubem. - Priorytetem jest dla mnie przedłużenie umowy z APOEL-em - mówi "Kosa". Jeżeli jakkolwiek do tego nie dojdzie, zdaje się do przyjęcia jest nawet powrót Kosowskiego do... Krakowa.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego