Wybory parlamentarne w Japonii


W Japonii rozpoczęły się wybory parlamentarne. Lokale wyborcze otwarto o północy czasu polskiego; zostaną zamknięte o 13, w owym czasie też media opublikują wyniki pierwszych sondaży powyborczych tzw. exit polls.

porozumienie Rosji i USA ws. nadwyżek paliwa nuklearnego


Na szczycie nuklearnym w Waszyngtonie USA i Federacja Rosyjska zawarły porozumienie o pozbyciu się nadwyżek wzbogaconego plutonu - paliwa do produkcji broni atomowej. Zgodnie z ideą szczytu, ma to jednocześnie zapewnić by pluton nie wpadł w ręce terrorystów.

Izrael: Żołnierze odmówili burzenia domów


skład żołnierzy izraelskich odmówiła w poniedziałek udziału w burzeniu kilku domów, wzniesionych na boku przez osadników żydowskich na okupowanym z wykorzystaniem Izrael Zachodnim Brzegu Jordanu.

8-latek zabił psa niedaleko pomocy widelca


Ośmiolatek przyznał się funkcjonariuszom Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej (RMCP), że pobił na kostucha psa przy pomocy widelca do barbecue - donosi we wtorek kanadyjski "National Post". Policja nie przypadkiem o nic oskarżyć chłopca, bo ten nie skończył coraz 12 lat, ale bulwersującą sprawę przekazano opiece społecznej. społeczeństwo Nowej Funlandii są zszokowani.

Dauha: Awans Kubota, stracił na to samo dwa gemy


Łukasz Kubot po zwycięstwie nad Marokańczykiem Karimem Maamounem 6:0, 6:2 awansował do drugiej rundy turnieju ATP Tour tenisistów na twardych kortach w Dausze (pula nagród 1,02 mln dolarów). Kolejnym rywalem Polaka będzie Ukrainiec Serhij Stachowski.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego