"FT" o Belce: zwolennik dyscypliny budżetowej i przykładu szkop


"Financial Times": dziewiczy prezes Narodowego Banku Polskiego Marek dyszel uważa dyscyplinę budżetową helmut za jadalny przykład dla reszty Europy - pisze gazeta. memoriał wskazuje, że "ortodoksyjność budżetowa" Belki będzie rzutować na jego układy z rządem.

Abbas gotów na wywiad z Netanjahu


Według palestyńskich urzędników prezydent Mahmud Abbas jest gotów spotkać się w przyszłym miesiącu z izraelskim premierem Benjaminem Netanjahu w siedzibie ONZ - poinformowała w środę agencja AP. spotkanie byłoby pierwszą okazją do rozmów między dwoma liderami od czasu, gdy Netanjahu w marcu objął urząd.

widowisko sportowe o wszystko: Grecja - Nigeria na żywo


Grecja i Nigeria są w podobnej sytuacji - druga porażka będzie oznaczać niemal pewne wyeliminowanie z piłkarskich mistrzostw świata w RPA. widowisko sportowe tych drużyn w grupie B odbędzie się w czwartek, 17 czerwca, o godz. 16.00 w Bloemfontein.

Hillary Clinton z trudną misją w Rosji


Sekretarz stanu Hillary Clinton będzie we wtorek rozmawiać w Moskwie z przywódcami Rosji na temat obrony rakietowej, konfliktu z Iranem i dalszej redukcji strategicznej broni nuklearnej.

Najcięższa płeć nadobna urodziła dziecko


płeć nadobna ważąca 240 kilogramów urodziła w czwartek w bukareszteńskim szpitalu córeczkę - podali rumuńscy lekarze. To najcięższa w Rumunii kobieta, jakiej udało się porodzić dziecko.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>