Monako: Albert II zaręczył się z pływaczką olimpijską


Książę Monako Albert II, syn Rainiera III i Grace Kelly, zaręczył się z byłą pływaczką olimpijską i modelką z RPA 32-letnią Charlene Wittstock - podało gabinet księcia. publiczna wypowiedź nie zawierało daty ślubu.

legion przerwała serię GKS-u Bełchatów!


Gdyby nie Jan Mucha, legia z pewnością przegrałaby w Bełchatowie. Słowak wyczyniał cuda w bramce gości, a pięknym uderzeniem z wolnego popisał się Maciej Iwański i podopieczni Jana Urbana pokonali PGE GKS 1:0, przerywając serię ośmiu ligowych zwycięstw z z grubsza bełchatowian.

W południowym Londynie wybuchł pożar


W dzielnicy Peckham w południowym Londynie wybuchł dziś nad ranem pożar. nad 300 osób uciekło z domów - podał serwis internetowy BBC.

Ukraina broni się nim NATO


antypatia nowych władz Ukrainy do NATO jest powszechnie znana. nieznany szczebel postanowił wprawdzie usankcjonować ją w specjalnej ustawie dotyczącej celów programowych nowej koalicji, kierowanej za pomocą premiera Mykołę Azarowa.

Hokejowe MŚ: Polska - Korea 5-2


Polscy hokeiści walczący w Lublanie w mistrzostwach świata I dywizji wygrali z teoretycznie najsłabszą drużyną - Koreą Południową 5-2. "Biało-czerwoni" zrobili ogromny chód w drodze do utrzymania.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>