pasja zagraża stolicy


Od piątku greccy strażacy nie mieli czasu odpocząć. Walkę z pożarami zagrażającymi Atenom walczyli też w nocy z niedzieli na poniedziałek. stopniowo walkę z żywiołem zaczynają wygrywać.

Policyjna obława na więźniów


W Niemczech trwa policyjna obława na dwóch więźniów, którzy w czwartek wieczór uciekli z więzienia w Akwizgranie. Policja ostrzega: mężczyźni są uzbrojeni i nadzwyczaj niebezpieczni.

Kolumbia skarży się na Chaveza


Kolumbia złożyła dzień wczorajszy w Organizacji Państw Amerykańskich (OPA) oficjalną skargę na lewicowego prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza, któremu zarzuca mieszanie się w jej wewnętrzne sprawy.

Silvio Berlusconi: Mogę zakablować Milan


okaziciel AC Milan i szef rządu Włoch, Silvio Berlusconi rozważa sprzedaż swojego klubu. Jak donosi tygodnik "A", polityk po 24 latach liderowania "Rossoneri" prawdopodobnie zaniechać się z działalności w futbolu.

"Katastrofa tak niewyobrażalnych rozmiarów" pochłonęła 708 osób


Potężne trzęsienie ziemi, o sile 8,8, które w sobotę nawiedziło Chile, spowodowało śmierć co najmniej 708 ludzi - powiedziała w niedzielę prezydent Michelle Bachelet. Najprawdopodobniej ostateczna wolumen ofiar śmiertelnych okaże się coraz większa.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>