Skradziono milion z kantoru


Z krakowskiego kantoru skradziono pieniądze w różnych walutach o łącznej wartości ponad miliona złotych. inkwizycja w tej sprawie wszczęła już policja.

samolot przyleci po 16. Na pokładzie 30 trumien


Samolot z ciałami ofiar katastrofy pod Smoleńskiem wyleci z Moskwy o 14.30 czasu warszawskiego. W Polsce będzie zatem po 16. - Na pokładzie ma być 30 trumien - zapowiedział w TOK FM członek Rady Ministrów Michał Boni. Wcześniej, ok. godz. 11 do Warszawy wróci kolejna grupa bliskich ofiar.

"Fakty TVN": naturalne kombajny koszą najlepiej


Na polu uprawnym w rywalizacji techniki z naturą często wygrywa ta pierwsza. Są tymczasem i tacy, którzy wciąż uważają, że najlepszą, bo naturalną kosiarką jest owca.

Eks-ministrowie nie chcieli nacisnąć dłoni prezydenta?


Z rządu odeszło trzech ministrów, ale do oficjalnej ceremonii ich odwołania z udziałem Lecha Kaczyńskiego nie doszło. - Żaden z tych ministrów nie proch ochoty uczestniczyć w tego rodzaju spektaklu - tłumaczył w "Faktach po Faktach" w TVN24 Sławomir Nowak. Grzegorz Schetyna zapewnia jednak, że nieobecność ceremonii u prezydenta nie był żadną "demonstracją".

210 lat kaliskiej sceny teatralnej


210. rocznicę istnienia obchodzi w tym roku kaliska scena założona przez Wojciecha Bogusławskiego. Najważniejsze uroczystości rocznicowe odbędą się podczas majowych 50. Kaliskich Spotkań Teatralnych - festiwalu sztuki aktorskiej.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>