Apelacja w procesie za przystęp na taksówkarza


Sąd Apelacyjny w Białymstoku rozpatruje we wtorek apelacje od wyroków 3 lat oraz 3,5 roku więzienia dla dwóch 18-latków, skazanych za szlag na białostockiego taksówkarza. Przestępstwo było zaplanowane, chodziło o kradzież, a w dalszym ciągu sprzedaż samochodu.

Prokuratorzy dostaną więcej czasu by zbadać aferę hazardową


Śledztwo w sprawie tzw. afery hazardowej zostało przedłużone do 7 lipca - powiedział Andrzej Seremet, który w środę obejmie urząd prokuratora generalnego. Seremet już wstępnie zapoznał się z aktami tego śledztwa.

Czy to Olewnika pochowano w Płocku? Powtórna oddział zwłok


dzień jutrzejszy powinniśmy poznać dogłębny zakres badań, jakim eksperci poddadzą szczątki wydobyte z mogiły Krzysztofa Olewnika - informuje reporter RMF FM. Ekshumację przeprowadzono poprzednio świtem. materia następnie przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku, gdzie wczesnym popołudniem lekarze i prokuratorzy rozpoczęli badania.

wendeta Ziobry? "Niech Kalisz zrzeknie się immunitetu"


Europoseł Zbigniew Ziobro (PiS) skierował do Sejmu morał o uchylenie immunitetu Ryszardowi Kaliszowi (SLD) w związku z wypowiedziami posła lewicy pod adresem ministra sprawiedliwości za rządów PiS - poinformował PAP dyrektor sejmowej komisji regulaminowej i spraw poselskich Jerzy Budnik (PO).

Seksownie, ale bez szaleństw na czerwonym dywanie


Odsłonięte ramiona i mocno wyeksponowany biust - gwiazdy, które pojawiły się na rozdaniu Złotych Globów postawiły na sprawdzony sposób, jak wyglądać seksownie. Długie suknie zdominowała nieśmiertelna czarny i błyszcząca satyna.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego