Kopacz angażuje się w sprawę śmierci pacjentki


minister zdrowia Ewa Kopacz jest przekonana, że Rzecznik Praw Pacjenta wyjaśni przyczyny śmierci mieszkanki Bartoszyc, niezależnie od prowadzonego w tej sprawie śledztwa prokuratury. 55-letnia kobieta zmarła na wynik niewydolności oddechowej spowodowanej zapaleniem płuc.

Chlebowski zanim Radą Regionalną PO


wcześniejszy dyrektor klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Zbigniew Chlebowski najprawdopodobniej w poniedziałek stawi się przed dolnośląskim zarządem partii. Nazwisko Chlebowskiego wiązane jest z tzw. aferą hazardową.

Sprzeczne zeznania wdowy po gen. Papale; gangsterzy na wolności?


"Dziennik gazeta Prawna": Sąd może uniewinnić Ryszarda Boguckiego i Andrzeja Zielińskiego, pseudonim Słowik, gangsterów oskarżonych o udział w mordzie na generale Marku Papale. całokształt z wykorzystaniem sprzeczne zeznania wdowy po zabitym szefie polskiej policji.

Okradł garaż, po czym zasnął


nasamprzód włamał się do podziemnego garażu na warszawskim Bemowie, a w dalszym ciągu zmęczony... zasnął na klatce schodowej. życie obcej osoby nie spodobała się mieszkańcom bloku. Wezwana na miejsce policja odkryła, że mąż to ważna persona więcej, niż tylko zagubiony śpioch.

Rosjanie pytają o polską organizację lotu Tu-154


Rosyjska prokuratura chce przesłuchać polskich świadków w śledztwie dotyczącym katastrofy Tu-154. Interesuje ją zrzeszenie lotu prezydenckiej maszyny. Wniosek ma być rozpatrzony na dniach - dowiedziała się TVN24.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>