"Na miejscu Rokity poszedłbym do więzienia"


Poszedłbym do więzienia. Dlaczego nie? - stwierdził poseł PO Jarosław Gowin, pytany co by zrobił na miejscu Jana Rokity, za którym niemiecka prokuratura wydała rozkaz aresztowania. Zdaniem polityka Platformy, RFN powinni się zastanowić nad tym, czy nie należy cudzoziemców, w tym Polaków dotyczyć z większym szacunkiem.

Żałoba postawiła teatry w obliczu bankructwa


"Dziennik Gazeta Prawna": Odwołanie spektakli w okresie żałoby narodowej postawiło prywatne teatry w obliczu bankructwa.

Fedak: to nie do przyjęcia


dymisjonowanie kobiety z pracy z powodu ciąży jest całkowicie nie do przyjęcia - stwierdziła w TVN24 członek rządu pracy Jolanta Fedak, odnosząc się do głośnej sprawy z Białegostoku. Co powinna zrobić kobieta, która w ten podejście utraciła zatrudnienie? Po zupa - poskarżyć się Inspekcji Pracy, a jeżeli to nie pomoże - podarować pracodawcę do sądu pracy - radziła minister.

Kolejni goście nie przybędą do Krakowa; jak dotąd dotarły wprost przeciwnie dubel delegacje


premier Kanady Stephen Harper, brytyjski następca tronu książe Karol, król Szwecji Karol XVI Gustaw a naczelny szwedzkiej dyplomacji Carl Bildt - to kolejne osoby, które nie przybędą na niedzielne uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej w Krakowie.

prestiżowy historyk faworytem Lecha Kaczyńskiego


Wojciech Roszkowski, były poseł PiS, jest kandydatem prezydenta do Rady Polityki Pieniężnej - informuje "Wprost" w swoim serwisie internetowym.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>