Donald Tusk osamotniony; najważniejszy jest "projekt"


"Rzeczpospolita": Donald Tusk po dymisji sześciu ministrów w związku z wybuchem afery hazardowej czuje się osamotniony. Wciąż nie powołał nowych ministrów, a liczba jego współpracowników mocno się zawęziła - pisze gazeta.

Kołobrzeg chce być starszy rangą niż Sopot


"Rzeczpospolita": W dziwaczny sposób Kołobrzeg chce dowiedzieć się, dlaczego turyści wybierają inne nadmorskie miejscowości jako miejsce wypoczynku. Badania ankietowe przeprowadzone zostaną nie na to samo w Kołobrzegu, ale i w Sopocie, Międzyzdrojach czy Świnoujściu.

Wasserman sugeruje: Tusk zamieszany w aferę


To przypadkiem być komisja sądu we własnej sprawie, która będzie posługiwała się argumentami siły a nie regułami stanowionymi za pośrednictwem akt prawny - mówił w środę w Sejmie Zbigniew Wassermann (PiS) w debacie nad projektem uchwały ws. powołania komisji śledczej do spraw tzw. afery hazardowej.

Głosują mieszkańcy zalanego Wilkowa


W dwukrotnie zalanej przez powódź gminie Wilków na Lubelszczyźnie, do godziny 8 zagłosowały 22 osoby. Głosowanie odbywa się bez przeszkód - zapewnia asystent gminy Marcin Markowski.

Stypendia dla uczniów od Polonii kanadyjskiej


21 uczniów z Radomia i województwa mazowieckiego, pochodzących z niezamożnych rodzin, uzdolnionych artystycznie, otrzymało we wtorek stypendia Fundacji "Polish Orphans Charity", prowadzonej przy użyciu Polonię kanadyjską.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>