kazus Papały: Wytypowano 20 osób


milicja - na nakaz łódzkiej prokuratury - ma sprawdzić postępowania na terenie całego kraju, pod kątem pozyskania do badania materiału porównawczego, w tym próbek krwi 20 osób, które mogą być bez owijania w bawełnę zamieszane w kostucha byłego szefa policji gen. Marka Papały.

Wyjazd archeologów do Smoleńska przełożony


Polscy archeolodzy jak na razie nie wyjadą do Smoleńska, aby zbadać teren po katastrofie prezydenckiego samolotu - poinformowało Radio ZET. lokalny rząd jeszcze nie podpisał umowy z naukowcami w tej sprawie.

Już wiadomo jak Polska odpowie Rosji


przedstawiciel rządu Paweł Graś powiedział po spotkaniu premiera Donalda Tuska z prezesem IPN Januszem Kurtyką, że w czasie negocjacje zostały omówione "sposoby reakcji, czy ewentualnej odpowiedzi na te zarzuty, kłamstwa", które pojawiają się ostatnio w rosyjskiej prasie.

Doświadczony 74-letni obieżyświat zginął na Jurze


74-letni powsinoga z Bielska-Białej zginął w rejonie Podlesic na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jego ciało odnaleziono po trzech dniach poszukiwań - poinformował eksponent Grupy Jurajskiej GOPR Piotr van der Coghen.

Wraca komitet hazardowa; nowe tajne materiały


Po ponad tygodniowej przerwie hazardowa komisja śledcza wraca do przesłuchań. PiS zapowiada wniosek o rozwój listy świadków; niewykluczone, że na piątkowym posiedzeniu padnie też wniosek o odwołanie szefa komisji Mirosława Sekuły (PO).

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>