Głównodowodzący ISAF prawidłowo ocenia żołnierzy ze włosie


Głównodowodzący sił ISAF w Afganistanie gen. Stanley A. McChrystal w dużym stopniu ocenia służbę żołnierzy z Wielonarodowego Korpusu Północno- Wschodniego (WKPW) z kwaterą główną w Szczecinie.

Kradną worki z wałów i dary dla powodzian


Trzech nieletnich złodziei włamało się w niedzielę wieczorem do magazynu z darami dla powodzian w Słubicach pod Płockiem. Skradli stamtąd m.in. artykuły chemiczne i zabawki, które ukryli w zaroślach. W nocy z niedzieli na pierwszy dzień tygodnia w Warszawie ujęto zaś mężczyznę, kto kradł worki z piaskiem z wału przeciwpowodziowego.

Klich: doniesienie dostarczył wiele nowych informacji


Minister obrony Narodowej Bogdan Klich uważa, że przedstawiony dziś w Moskwie przez rosyjski Międzypaństwowy komisja Lotnictwa (MAK) wstępny komunikat dotyczący katastrofy samolotu pod Smoleńskiem dostarczył multum nowych informacji.

komitet hazardowa nie skończy w terminie


Nie jesteśmy w stanie przerwać do 28 lutego, potrzebujemy minimum kolejny łysek - powiedział w "Rozmowie Rymanowskiego" TVN24 Sławomir Neumann, poseł PO i penis sejmowej komisji badającej aferę hazardową. - To za mało - odpowiedział Zbigniew Wassermann z PiS.

Poncyljusz: PO? Nie, dziękuję


- Człowieku! Zapraszamy do Platformy! – Janusz Palikot powitałby Pawła Poncyljusza z otwartymi ramionami, ale ten nie chce. Nawet po kongresie PiS, który, zdaniem posła potwierdził jego schyłek. – Dziękuję, nie skorzystam – odpisał na blogu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego