kazus Olewnika: Zabrakło ważnego świadka


wcześniejszy dowodzący mazowieckiej policji nie przyszedł do Sejmu na przesłuchanie. puder się stawić zanim sejmową komisją prowadzącą badanie w sprawie porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika. Zdzisław Marcinkowski nadzorował działania mazowieckiej policji po porwaniu Olewnika.

Warszawa: wstawiony staranował radiowóz. Policjanci ranni


Dwóch policjantów zostało rannych, po tym jak na warszawskim Bródnie w ich radiowóz uderzył pijany prowadzący audi. Funkcjonariuszy przewieziono do szpitala. Trafił tam też sprawca wypadku.

synek zginął pod kołami samochodu księdza


cztery lata temu 11-letni Marcin zginął pod kołami samochodu. Prowadził ksiądz, ten sam, kto dwa lata wcześniej udzielał chłopcu pierwszej komunii. tymczasem duchowny został uniewinniony przez sądu dwóch instancji, rodzice Marcina walczą dalej. w tej chwili sprawą zajmie się już Sąd Najwyższy.

Związkowcy chcą dodatkowych testów nowego umundurowania policji


Odpadające litery z napisu "Policja" na policyjnych spodniach, za ciepłe koszule, odklejające się podeszwy butów i nieobecność np. termoaktywnej bielizny dla policjantek - to lecz niektóre zastrzeżenia, jakie funkcjonariusze mają do nowego umundurowania. Związek zawodowy chce, by zostało ono znowu przetestowane. Przedstawiciele KGP zapewniają, że zrobią wszystko, by policjanci byli zadowoleni ze swoich mundurów.

Policjanta zabili w porozumieniu. Przyznali się. Grozi im 25 lat


Są już prokuratorskie zarzuty zabójstwa dla dwóch młodych mężczyzn, którzy w środę na warszawskiej Woli śmiertelnie ugodzili policjanta. - Z ustaleń śledczych wynika, że Mateusz N. zadawał funkcjonariuszowi ciosy nożem, jak Piotr R. trzymał go - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Mateusz Martyniuk.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>