rejestr Nangar Khel do uzupełnienia


Sprawa Nangar Khel wraca do prokuratury. militarny Sąd Okręgowy postanowił, że do 3 września prokuratura wojskowa ma dodać materiały śledztwa w sprawie Nangar Khel m.in. o dokumentację medyczną pomocy udzielonej ofiarom zaraz po ostrzale tej afgańskiej wioski w 2007 r.

200 km/h herezje


Szczecińska policja zatrzymała 24-letniego motocyklistę, który swoim ścigaczem jechał ponad 200 km/h. on dostał 500 złotowy mandat i 10 punktów karnych.

Polskie arkadia otwarte od godziny 7.00 w środę


Rzeczpospolita Polska filia Żeglugi Powietrznej zdecydowała się na otwarcie przestrzeni powietrznej nad Polską. eden zostanie udostępnione samolotom w środę o godz. 7 rano. uprzednio Polskie Linie Lotnicze "LOT" poinformowały, że wznawiają loty. Jak poinformował przewoźnik na swojej stronie internetowej, pierwsze do polski przylecą samoloty z Chicago i Nowego Jorku.

milicja alarmuje: porażający komunikat z polskich dróg


W sobotę na polskich drogach zginęło aż 16 pieszych. To jeden z najtragiczniejszych tego typu bilansów w tym roku - alarmuje milicja i apeluje do kierowców o szczególną ostrożność.

Zapalili znicze pomnikowi świni i prosiaka


W dzień Wszystkich Świętych wspominano nie przeciwnie ludzi, którzy odeszli, ale plus zwierzęta. I to nie domowe kotki, pieski i złote rybki, wszelako świnie, prosiaki i gęsi. Wrocławscy wegetarianie i weganie zapalili znicze przed "Pomnikiem Ku czci Zwierząt Rzeźnych".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>