Białystok bez wody


przed południem w całym Białymstoku ludność nie mieli w kranach wody. Awarii uległa magistrala, którą woda płynęła z ujęcia w Jurowcach. Wodociągowcy zdecydowali o całkowitym odcięciu wody z pozostałych dwóch ujęć, bo bali się ich przeciążenia.

"L. Kaczyński był »Małym Rycerzem«"


- Chciałbym, aby wszyscy następni prezydenci Najjaśniejszej Rzeczpospolitej tak znali historia własnego kraju, jak Lech Kaczyński. Aby mogli, obojętnie od pory dnia i okoliczności, wymieniać nazwiska Polaków - premierów i ministrów rządu CK Austrii, postacie II Rzplitej czy okresu Polskiego Państwa Podziemnego - pisze na swoim blogu w Onet.pl Ryszard Czarnecki.

"Podważanie autorytetu papieża nosi rysy prześladowania"


Podważanie osobistego autorytetu papieża Benedykta XVI, a także autorytetu Kościoła, jest w znacznym stopniu niesprawiedliwe i nosi rysy prześladowania - mówił w sobotę na Jasnej Górze metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz.

Łodzią będzie rządził komisarz


Łódzcy radni podjęli w środę uchwałę o nieprzeprowadzaniu przedterminowych wyborów prezydenta miasta. Oznacza to, że korzystny przy użyciu premiera komisarz będzie rządził w Łodzi do czasu jesiennych wyborów samorządowych.

"Nie krzyczałam. Przestraszona byłam"


kolejny w ostatnich dniach szlag na kobietę. Tym co do jednego w oddalonym 45 km od Zielonej górska kraina - Lubsku szumowina zaatakował 16-letnią dziewczynę. Na szczęście został spłoszony. Trwa policyjna obława na napastnika.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego