Zaskakujący sojusz; połączy ich L. Kaczyński?


Radni PiS chcą złożyć wniosek o przyznanie Lechowi Kaczyńskiemu honorowego obywatelstwa Krakowa. Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej szczerze mówią, iż w radzie formuje się nowa związek - czytamy w "Dzienniku Polskim".

szkoła głucha na muzykę


"Rośnie nam naród, kto Beethovena będzie kojarzył z psem, Chopina z wódką, a 'Czerwone jabłuszko' z olejem kujawskim" - alarmują eksperci. Minister kultury chce złożyć doniesienie 8 mln zł na Fonotekę Szkolną - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

"Rosja wprowadza w błąd"


sytuacja polityczne własny z Rosją ulegają pogorszeniu. Nie dość, że w mediach ukazała się informacja o tym, że rosyjski samolot szpiegowski obserwował polskie manewry wojskowe, to coraz pojawił się spór na linii ambasada Rosji - prezydent Lech Kaczyński. - głosiciel Grinin wprowadza polską opinię publiczną w błąd - skomentował informacje ambasady o nieotrzymaniu listu od Lecha Kaczyńskiego stary Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło.

PiS: Chcemy wyborów wiosną 2011 roku


PiS wezwało rząd, ażeby z miejsca określił priorytety polskiej prezydencji UE. stronnictwo chce, aby wybory parlamentarne odbyły się wiosną 2011 roku, nim rozpoczęciem prezydencji.

Nelli Rokita: Polacy wstydzą się Tuska, ale lepszego nie mają


- Donald Tusk nie wyrósł z dzieciństwa, on w dalszym ciągu jest jak takie milusiński we mgle. Raz są pedofile, raz in vitro, a aktualnie jest polityka hazardowa. ileś jest zabłąkany w tym, co robi - ocenia premiera w programie "24 Godziny" Nelli Rokita. Jaką wystawi mu ocenę na półmetku rządów? - Trójkę. To taka europejska ocena, a on lubi wystawiać na pokaz zagranicą - podsumowuje posłanka PiS.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego