"Fakty" TVN: inicjatywy ustawodawcze inspirowane opalaniem


Ostatnie badania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) potwierdzają, że solarium przynosi więcej szkody niż pożytku. Brazylia już zakazała używania solarium, a w Szwecji na taki krok zdecydowała się sieć klubów fitness. Również w Polsce niektórzy politycy postanowili przyjrzeć się opalaniu pod lampami.

wyrazy współczucia premiera i marszałka Sejmu po tragedii na Maderze


W związku z tragedią na Maderze Donald Tusk przesłał kondolencje premierowi Portugalii Jos, Sócratesowi. współczucie do władz Portugalii przesłał także Bronisław Komorowski. Nawałnica, która nawiedziła region Madery, spowodowała co w żadnym razie 43 ofiary śmiertelne.

Przynosił bocian baty kilka, przynieśli i jemu


Bociania klan z wielkopolskich Przygodzic, której istnienie przez całą dobę mogą badać wzrokiem internauci z całego świata, już w komplecie. W środę wykluło się piąte i ostatnie bocianiątko.

lider Lewicy jest jednocześnie za i przeciw


przywódca Lewicy o prawach homoseksualistów. zaadaptowanie dzieci? - Mam duże wątpliwości. Małżeństwa jednopłciowe? – Tak, ale z inną nazwą. aby Kościół nie wytaczał wbrew nam armat – powiedział Grzegorz Napieralski w Radiu Zet.

Niesiołowski: PiS-owskie Ardeny już się skończyły


- To był drobiazg, żadna nowina i mierny fakt, na którym da się postawić jakąś konstrukcję polityczną - tak wyrzucenie, a dalej restauracja do komisji hazardowej posłów PiS Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna komentuje Stefan Niesiołowski. I dodaje: - PiS-owskie Ardeny już się skończyły. A o los Platformy nie ma potrzeby się martwić.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>