Urzędnicy: zrujnować mieszkanie, inaczej nici z zamiany


Gdy Andrzej Dęboski wprowadzał się do mieszkania komunalnego, przedstawiało ono film nędzy i rozpaczy. Po latach własnym sumptem zrobił z niego prawdziwy dom. Teraz, gdy chce się z niego wyprowadzić, urzędnicy każą mu przyczynić się je do "stanu pierwotnego".

sprawa na torach. Opóźnienia pociągów


Duże opóźnienia pociągów dalekobieżnych i podmiejskich jadących z kierunku Poznania do Warszawy. W Ożarowie Mazowieckim pod zapęd wpadł mężczyzna.

"Jestem zszokowany tym, co robi PiS w kampanii wyborczej"


- Jestem zszokowany tym, co robi PiS w kampanii wyborczej - mówił w radiu TOK FM Krzysztof Lisek, eurodeputowany PO. Tą wypowiedzią gracz polityczny odniósł się do działań i słów, jakie w kwestii służby zdrowia podejmuje przepis i Sprawiedliwość.

69-letnia kobieta zamarzła na cmentarzu


W niedzielę około południa na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie znaleziono zaginioną kilka dni temu 69-letnią kobietę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że niewiasta zamarzła - poinformował Łukasz Famulski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

RMF: ani mru mru! około wizyty Pawlaka w Moskwie


Wicepremier i członek rządu gospodarki Waldemar Pawlak "po cichu" zawarł wczoraj w Moskwie polityczną umowę gazową z Rosjanami - informuje RMF FM.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>