podsekretarz zdrowia: nie ma zagrożenia epidemią


Z codziennych meldunków inspekcji sanitarnej wynika, że na terenach dotkniętych powodzią chwilowo nie ma zagrożenia wystąpienia epidemii chorób zakaźnych - poinformował wiceminister zdrowia Jakub Szulc w Sejmie.

Od świtu do nocy przed Pałacem. "Będę zbliżać się codziennie"


W czwartym dniu żałoby narodowej, przed Pałacem Prezydenckim stale monstrualny ciżba ludzi chcących podarować podziw parze prezydenckiej i wszystkim ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem.

miejsce odosobnienia dla 32-latka za napady na kobiety


32-letni Tomasz K. odpowie za zrealizowanie dwóch napadów na kobiety, do jakich doszło w ostatnich dniach w Nowej Soli (Lubuskie). Podejrzanego zatrzymał świadek jednego z ataków - poinformował reprezentant lubuskiej policji Sławomir Konieczny.

Zastrzelony cudzoziemiec to 36-letni Nigeryjczyk


letalnie zwariowany przez warszawską policję cudzoziemiec to 36-letni Nigeryjczyk. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był notowany za przestępstwa gospodarcze. Po starciu z grupą cudzoziemców na warszawskiej Pradze do szpitala trafił jeden policjant, a 32 osoby trafiły do aresztu.

Potężne odsiecz dla Jarosława Kaczyńskiego


Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" poparła kandydaturę prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta. funkcja to poparło 50 członków Komisji, 6 wstrzymało się od głosu.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>