"Ci, którzy zwyciężyli do dzisiaj próbują manipulować historię"


- Ci, którzy przegrali wojnę byli skazani na lekcje pokory. Ci, którzy zwyciężyli do dzisiaj próbują fałszować historię - mówił we wtorek wieczorem prezydent Lech Kaczyński w toku uroczystości w Wieluniu z okazji rocznicy wybuchu 70. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. - Na porównaniu Katynia do tyfusu nie zbuduje się trwałego pokoju - powtórzył to, co mówił poprzednio na Westerplatte.

Wybory w liczbach


30,5 mln Polaków w kraju i za granicą jest uprawnionych do głosowania w wyborach prezydenckich. Wybieramy jednego spośród 10 kandydatów.

exodus dowódców z armii


Odchodzący do cywila I pomocnik szefa Sztabu Generalnego gen. Mieczysław Stachowiak podjął tę decyzję nie - jak podano oficjalne - z powodów zdrowotnych, acz dlatego, że MON blokował jego karierę jako "generała związanego z PiS" - twierdzi "Rzeczpospolita".

przebieg ws. Nangar Khel: przesłuchano wszystkich dostępnych świadków


wojenny Sąd Okręgowy prowadzący przebieg siedmiu żołnierzy oskarżonych o zabicie cywili w rejonie wioski Nangar Khel w Afganistanie przesłuchał wszystkich dostępnych obecnie świadków. W czwartek przesłuchano ostatnich spośród nich.

SLD: premier powinien zdymisjonować Sikorskiego


premier winien zdymisjonować szefa MSZ Radosława Sikorskiego - uważa przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski. Odniósł się w ten rozwiązanie do nieobecności Sikorskiego na nieformalnym spotkaniu ministrów spraw zagranicznych w hiszpańskiej Cordobie.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego