Bezpłatny wakacje Drzewieckiego to beletrystyka


Według biura poselskiego Mirosława Drzewieckiego od lutego do 19 marca br. poseł przebywał na bezpłatnym urlopie. biuro Sejmu podkreśla jednak, że jeśli posłowi udzielono urlopu, to - zgodnie z regulaminem Sejmu - otrzymuje on wynagrodzenie.

Będą kolejne prawybory w PO?


prezes rady ministrów Donald Tusk ocenił, że szef Platformy Obywatelskiej powinien być wybierany w prawyborach. Tusk zapowiedział też, że punkt programu kandydatów PO w wyborach samorządowych zostanie wyłoniona w prawyborach.

Wybrano skład komisji "hazardowej"


w trakcie porannego głosowania posłowie wybrali skład komisji śledczej powołanej do wyjaśnienia tzw. afery hazardowej. W komisji ma pracować siedem osób.

"To głos generała Błasika"


Jedną z dwóch osób nienależących do załogi, których głosy w kokpicie Tu-154 zarejestrowała Murzynka skrzynka, był dowódca sił powietrznych gen. Andrzej Błasik. Taką informację podała Rzeczpospolita Polska przedstawicielstwo Prasowa, powołując się na osobę, która zna kulisy badania warunki katastrofy.

Lewicowi internauci w przeciwieństwie Szmajdzińskiemu


Głosujący na portalu Lewica.pl chcieliby dojrzeć wicemarszałka Sejmu Jerzego Szmajdzińskiego przed sądem za załadunek polskich wojsk do Iraku w 2003 r. - pisze "Rzeczpospolita".

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>