Sąd: Jarosław Kaczyński nie musi tłumaczyć się Agory


Jarosław Kaczyński nie musi prosić o wybaczenie Agory - wydawcy "Gazety Wyborczej" - za słowa o jej związkach z postkomunistyczną oligarchią i zestawienie "GW" do "Trybuny Ludu" z 1953 r. Te słowa mieściły się w ramach wolności wypowiedzi - uznał dzień dzisiejszy Sąd Apelacyjny w Warszawie i oddalił apelację Agory. rozstrzygnięcie jest prawomocny - nie wiadomo, czy powodowie wystąpią z kasacją do Sądu Najwyższego.

PO po dwóch latach: Skuteczna batalia z kryzysem


Skuteczna konfrontacja z kryzysem gospodarczym, rozszerzanie pozycji nasz na arenie międzynarodowej, efektywne wykorzystanie funduszy unijnych, budowa dróg ekspresowych i autostrad, "Orliki", uzawodowienie armii, wybieg polskich żołnierzy z Iraku i rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego - to podług polityków Platformy najważniejsze sukcesy rządu Donalda Tuska.

Rokita wraca nim sąd


B. poseł Jan Rokita będzie znów sądzony w karnej sprawie zniesławienia b. ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela, któremu zarzucił w 2006 r. odstąpienie od negocjacji z UE dot. reformy rynku cukru. Sąd Najwyższy uchylił werdykt uniewinniający Rokitę.

89 kilometrów akt i 5 tysięcy zł średniej pensji


79 wniosków o "kłamstwo lustracyjne"; nad tysiąc śledztw pionu śledczego, 30 aktów oskarżenia o zbrodnie PRL i 22 skazanych za nie; realizacja 63 tys. wniosków o dostęp do archiwów PRL; setki publikacji, sesji i wystaw - to tylko część dorobku IPN w 2009 r.

9 pytań o piknik policji


z jakiego powodu zwierzchnictwo policji bawiło się z biznesem na pikniku? Kto za to płacił? Czy pośród obecnych byli przestępcy? Czy wiedziało o tym MSWiA? Z takimi m.in. pytaniami prezes Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło zwrócił się z zapytaniem do szefa MSWiA, Grzegorza Schetyny i prośbą o tłumaczenie wątpliwości.

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego