kartoteka od wtorku w rękach rodzin


Wtorek, 60 minut 13 - to termin umówionego już spotkania wojskowych prokuratorów z pierwszymi pełnomocnikami rodzin ofiar katastrofy pod Smoleńskiem w sprawie wglądu w akta śledztwa. - Musimy omówić coraz szczegóły, ale myślę, że już we wtorek udostępnimy te rejestr - potwierdza nam płk Ireneusz Szeląg, przedstawiciel wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

"Polska jest dziś w momencie zwrotnym. To nie propaganda"


- Lechistan jest dziś w momencie zwrotnym jeśli chodzi o pościg za najbardziej rozwiniętymi krajami świata. Zielona mapka to nie jest propaganda. Stajemy się miejscem fenomenalnym na gospodarczej mapie świata - mówił Donald Tusk, który na Politechnice Warszawskiej mówi o planie rozwoju finansów państwa.

Prezydent Kaczyński poleci na clou UE


wsio wskazuje na to, że prezydent Lech Kaczyński poleci w czwartek na apogeum Unii Europejskiej - powiedział dziennikarzom prezes Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak.

Tajemnicze transakcje - Czempiński mógł stracić nawet 2 mln dolarów


Gen. Gromosław Czempiński w tajemniczych okolicznościach mógł stracić nawet 2 mln dolarów, informuje "Rzeczpospolita".

"Nie należy wszystkich wrzucać pod jeden nóż"


sąd Konstytucyjny znowu zaczął dziś badać ustawę dezubekizacyjną, która obniżyła wyższe emerytury oficerom służb specjalnych PRL i członkom WRON. W styczniu nie udało się sprzedać wyroku, bowiem TK był podzielony. - Nie należy wrzucać wszystkich pod jeden nóż. Osoby pozytywnie zweryfikowane powinny być prawidłowo traktowane, a nie sponiewierane - uważa wicepremier Waldemar Pawlak.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego