W Bieszczadach pozostały stopień zagrożenia lawinowego


W górnych partiach Bieszczad w przyszłości obowiązuje drugi - w pięciostopniowej, rosnącej skali - stopień zagrożenia lawinowego - poinformował w czwartek rano ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR Radosław Sikora.

niższa izba parlamentu uchwalił ustawę o dyscyplinie wojskowej


sejm jednogłośnie uchwalił w piątek nową ustawę o dyscyplinie wojskowej regulującą penalizacja i nagradzanie żołnierzy. Zagłosowało za nią 423 posłów.

43. Dymarki Świętokrzyskie w Nowej Słupi


Wytop żelaza w ziemnych piecach zwanych dymarkami - metodą sprzed dwóch tysięcy lat - będzie główną atrakcją 43. Dymarek Świętokrzyskich. Festyn archeologiczny odbędzie się w sobotę i w niedzielę w Nowej Słupi (Świętokrzyskie).

Zamknięty Wał - sprawdź objazdy


schyłek Wału Miedzeszyńskiego - jednej z głównych arterii Warszawy i drogi przelotowej przez stolicę - to bardzo zła wiadomość dla kierowców. Wszyscy zmotoryzowani muszą przyrządzać się na gigantyczne utrudnienia. Sprawdź, jak je pokonać.

bieg ws. napadów na kantory w Białymstoku


zanim Sądem Okręgowym w Białymstoku rozpoczął się proces trzech mężczyzn oskarżonych o napady na dwa miejscowe kantory wymiany walut. Zarzucono im kradzież ponad 400 tys. zł w różnych walutach. Pieniędzy dotąd nie odzyskano.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>