Były prezydent utworzy nową partię polityczną?


"Dziennik pismo Prawna": Aleksander Kwaśniewski namawia Jerzego Szmajdzińskiego na początek w wyborach prezydenckich. natomiast prawdziwym celem walki nie jest Pałac Prezydencki, ale kopia SLD z rąk Grzegorza Napieralskiego. Jeśli to się uda, to następnym krokiem może być kolejna próba utworzenia nowej formacji.

zgadywanka o uczestnikach Lubelskiego Lipca '80


klaser lub prezentacja multimedialna przedstawiająca uczestnika strajków na Lubelszczyźnie w lipcu 1980 r. to wymagania konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych organizowanego z okazji 30. rocznicy Lubelskiego Lipca.

Redaktor naczelny nie musi już być Polakiem?


Sądy nie będą mogły zawiesić na rok wydawania tytułu prasowego, a redaktor dyrektor nie będzie musiał mieć polskiego obywatelstwa - to niektóre ze zmian, jakie ministerium kultury wprowadził do projektu prawa prasowego. Krótszy ma być czas na autoryzację wypowiedzi, jawnie zapisano, że blogi internetowe nie są prasą, a rejestracja dzienników i czasopism wydawanych elektronicznie będzie dobrowolna.

Krosno: nie będzie ewakuacji szpitala


Według dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie, wypowiedzenia złożone przy użyciu lekarzy tego szpitala są pozorne - miały zmusić go do odejścia, a nie rozwiązać umowę o pracę, przeto lekarze potem pozostają pracownikami szpitala.

początek końca dymka w Polsce


interdykt palenia w pubach i restauracjach, a palarnia w pracy zależna od dobrej woli pracodawcy – przyjęte za pośrednictwem komisję zdrowia przepisy nie zachwycą palaczy. Na paczkach zapewne pojawią się też drastyczne zdjęcia, ale o tym zdecyduje resort zdrowia. - Jest zainteresowanie i pomysł, ale decyzji jeszcze nie ma - mówi portalowi tvn24.pl reprezentant ministerstwa.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego