Jeszcze więcej wody. Wzbierają rzeki na Śląsku


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie dostarczył optymistycznych prognoz na najbliższe dni. Deszczowa pogoda będzie popierać się do czwartku, a w niektórych miejscach kraju nawet do piątku. Synoptycy prognozują postęp stanu wód rzek województwa śląskiego.

Utopił kota na oczach dziecka - trafi do więzienia


"Gazeta Wyborcza": emeryt Marian O. na oczach sześcioletniej dziewczynki utopił kota. Sąd w Rybniku skazał go na kwartet miesiące więzienia bez zawieszenia.

Kamiński stracił dopuszczenie do informacji niejawnych


Certyfikat dostępu do informacji niejawnych został odebrany b. szefowi Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariuszowi Kamińskiemu - powiedział ambasador rządu Paweł Graś.

5 śmigłowców Mi-17 do Afganistanu za 313 mln zł


Resort obrony narodowej zakończył postępowanie na dostawę pięciu śmigłowców Mi-17 dla kontyngentu w Afganistanie - poinformował w środę pryncypał MON Bogdan Klich. Oferta opiewa na powyżej 300 mln zł. Maszyny mają trafić w strefa operacji jeszcze w tym roku.

"Przyjdzie czas, że o tym opowiem. Rozwikłamy tajemnicę"


Janusz Kaczmarek, b. boss MSWiA i jeden z głównych bohaterów afery gruntowej nie wyklucza, że "kiedyś" ujawni, co było powodem jego słynnej wizyty u Ryszarda Krauzego na 40. piętrze hotelu Marriott. - Przyjdzie trwanie podczas gdy o tym powiem. może co więcej przygotuję konferencję multimedialną - mówił w "Kropce nad i".

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>