Wpadł z brzuchem pełnym "koksu"


Warszawscy celnicy zatrzymali 28- letniego obywatela Holandii, jaki przyleciał do krajowy z Brazylii. Mężczyzna przemycał w pewnym sensie 340 gramów kokainy, które połknął w 30 kapsułkach.

"Już wręcz przeciwnie kilkadziesiąt godzin". Posłanka PO: niewiarygodne dane


Radosław Sikorski wziął sobie do serca słowa Donalda Tuska ("no walcz!") i w ostatnich godzinach głosowania w prawyborach, na przekór doniesieniom "Wprost", apeluje do partyjnych kolegów. - Już na odwrót kilkadziesiąt godzin do finiszu – napisał szef MSZ. natomiast dane tygodnika dezawuuje Teresa Piotrowska (PO), członkini komisji prawyborczej.

PiS woli Sikorskiego jak rywala Kaczyńskiego


Radosław Sikorski ani chybi nie panuje nad nerwami. przypuszczalnie to rzecz wypadku na nartach, a może fakt, że jego kontrkandydata, Bronisława Komorowskiego, poparli Władysław Bartoszewski i Lech Wałęsa - stwierdził w RMF FM reprezentant PiS Adam Bielan. I przyznał jednocześnie, że dający się łatwo wywnioskować z równowagi dyrektor MSZ byłby pożądanym przy użyciu PiS rywalem dla Lecha Kaczyńskiego.

niższa izba parlamentu wprowadził do kodeksu karnego definicję handlu ludźmi


Posłowie opowiedzieli się za nowelizacją Kodeksu karnego, przewidującą m.in. wprowadzenie definicji handlu ludźmi. Konieczność nowelizacji kodeksu wynikała z ratyfikowanych dzięki Polskę umów międzynarodowych.

30 trumien powiozą na Torwar


- W środę spodziewamy się w kraju 30 trumien z ciałami ofiar sobotniej katastrofy prezydenckiego samolotu - poinformował we wtorek w porze wieczoru orędownik rządu Paweł Graś. później na warszawskim Torwarze rozpocznie się pilnowanie modlitewne nad trumnami ofiar. Na okres przewożenia trumien z Okęcia zamknięta może pozostawać Trasa Łazienkowska.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>