przypływ w kotłowni elektrowni Dolna Odra; jedna osoba nie żyje


W kotłowni elektrowni Dolna Odra opodal Gryfina (Zachodniopomorskie) nastąpił poryw - poinformował Grzegorz Osiecki z komendy Wojewodzkiej Straży Pożarnej w Szczecinie. Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne. Zawaliły się dwa budynki, jeden został uszkodzony.

tok o "Bolka" odroczony


Warszawski sąd zdecydował się odroczyć proces, który Lech Wałęsa wytoczył prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. wcześniejszy prezydent żąda od Lecha Kaczyńskiego odwołania słów, w których nazywa go agentem SB o kryptonimie "Bolek", a również wpłaty 100 tys. zł zadośćuczynienia. Ani Wałęsa, ani Kaczyński nie pojawili się na wtorkowej rozprawie.

"Afera hazardowa to Rywin do 10. potęgi". Posłanki piszczą


- oszukaństwo hazardowa to kant Rywina do dziesiątej potęgi - oceniła Beata Kempa, uzasadniając w Sejmie morał PiS o powołanie komisji śledczej, która ma zbadać tzw. aferę hazardową. Po niej przemawiał Jarosław Urbaniak (PO), którego słowa, wywoływały śmiech. Niektóre posłanki nawet... piskały.

Dokumenty zbrodniarza odnalezione na strychu


65 lat po wojnie wciąż odnajdują się ukryte do tej pory dokumenty dotyczące zbrodniarzy z niemieckiego obozu w Auschwitz. W jednym z domów w Oświęcimiu odnaleziono dokumenty dotyczące m.in. załogi SS KL Auschwitz, w tym informacje o owianym złą sławą dr. Victorze Capesiusu.

Jak grzeszą u Ojca Dyrektora


Człowiek to sens grzeszna - nawet chyba że pracuje u Ojca Rydzyka... zgrzeszyć zdarzyło się ostatnio spikerce Monice. Dama ta - nie wiedząc, że jest już na antenie - w ekstrawagancki dla tej stacji sposób okazała niezadowolenie z jednego z urządzeń w studiu. Jej wotum - i słowa - nie wcześniej zdecydowanie odbiegały od tego, co zazwyczaj brzmieć z jej ust.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>