Sikorski stawia na srebrnoustnego posła


Radosław Sikorski nie rezygnuje z forsowania pomysłu telewizyjnej debaty między kandydatami w prawyborach PO. I wie już, kto ma obowiązek ją przeprowadzić. Miałby to zrobić poseł Platformy Sebastian Karpiniuk. - Udowodniłby, że zgodność z rzeczywistością leży tam, gdzie leży - argumentuje dyrektor MSZ.

Kolejni chorzy na A/H1N1; zamknięte szkoły


W Polsce potwierdzono kolejne przypadki wirusa A/H1N1. Kilku chorych przebywa na oddziałach intensywnej opieki medycznej, ich forma jest ciężki. Z powodu grypy zamknięto dwie szkoły w woj. małopolskim. Zajęcia odwołano także w seminarium salezjańskim w Lądzie nad Wartą (Wielkopolska).

Pozew Korwin-Mikkego za sondaże?


Janusz Korwin-Mikke chce, by prokuratura zajęła się Instytutem Homo Homini, którego sondaże dawały mu niskie opinia pozytywna - donosi "Rzeczpospolita".

Władimir Putin opuścił Polskę; "zachował się niezręcznie"


Władimir Putin odleciał z lotniska w Gdańsku do Rosji. prezes rady ministrów Rosji wziął dziś udział w obchodach 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej. - Premier Putin zachował się niezręcznie - ocenił w TVN 24 Paweł Kowal, komentując przemówienie wygłoszone za pośrednictwem Putina na Westerplatte w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

"Poza Polonią, nie mamy problemów z Białorusią"


- Wszyscy w Polsce są zgodni co do oceny Łukaszenki i jego polityki. Nie ma też sporu o to, że polską mniejszość wypada chronić i walczyć o jej prawa - komentuje na swoim blogu w Onet.pl Marek Siwiec ostatnie wydarzenia związane z represjami przy Polaków na Białorusi.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego