sejm nie zajmie się rezolucją PiS ws. przekazania Polsce śledztwa


sejm odrzucił schemat rezolucji autorstwa PiS w sprawie wezwania premiera do wystąpienia do okolica rosyjskiej o przekazanie postępowania w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. Za rezolucją było 158 posłów, 268 było przeciw, dwóch się wstrzymało. W głosowaniu wzięło udział 428 posłów.

okropny koniec tygodnia na drogach - 25 ofiar, nad 270 wypadków


Od piątku do niedzielnego popołudnia w całym kraju doszło do nad 270 wypadków drogowych. Zginęło w nich 25 osób, a powyżej 370 zostało rannych - poinformował PAP przedstawiciel komendanta głównego policji insp. Mariusz Sokołowski. W tym czasie doszło do kilku wypadków z udziałem młodych ludzi.

"Wzywamy premiera i kandydatów w wyborach prezydenckich do podania konkretów"


Kilkanaście osób pikietowało w środę poprzednio kancelarią premiera, domagając się wycofania wojsk z Afganistanu i podania konkretnej daty, jak to nastąpi. Konkretów w tej sprawie pikietujący oczekują także od kandydatów na prezydenta.

stróż prawa na służbie dostał mandat


500 złotych mandatu i 6 punktów karnych. Taka jest mandat dla policjanta, który na służbie spowodował kolizję - donosi Polskie Radio Olsztyn.

Na marszałka Sejmu przeszły wszystkie uprawnienia


"Polska The Times" : Czy na marszałka Sejmu przechodzą wszystkie uprawnienia prezydenta? - kuśka "Polska The Times" konstytucjonalistę, dr. Piotra Uziębłę.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>