Złapał pijanego kierowcę."Wiedziałem, że mi nie ucieknie"


Sebastian Wołosz jechał motocyklem, gdy zobaczył kierowcę samochodu osobowego, kto potrącił dwójkę dzieci z opiekunką, a nadal uciekł z miejsca wypadku. motocyklista ruszył za nim w gonitwa i zatrzymał mężczyznę. - Próbowałem wsiąść mu przez szybę do samochodu i wyłożyć kluczyki - opowiada w TVN24 i zaznacza: - Wiedziałem, że mi nie ucieknie.

Klich: należy się zastanowić, co ze specpułkiem


Katastrofa jednego z dwóch Tu-154 każe się zastanowić nad przyszłością 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego - uważa członek rządu obrony Bogdan Klich.

Włamanie do domu posłanki PiS


Włamanie do domu posłanki Prawa i Sprawiedliwości Jadwigi Wiśniewskiej. Do włamania w podczęstochowskiej miejscowości Koziegłowy doszło w piątek wieczorem, tymczasem podług posłanki dom został jedynie przeszukany i najprawdopodobniej nic nie zginęło.

NIK: kapitał wyciekały z radia


3,6 mln zł - tyle według NIK kosztowała Polskie rozgłośnia beztroska gra polityczna kadrowa koalicji PiS-LPR-Samoobrona. finanse poszły na odprawy i odszkodowania, pisze "Gazeta Wyborcza".

Podlasie stawia na nanotechnolgie


Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej rozpoczął realizację projektu dofinansowanego przez UE, którego skutkiem ma być przenoszenie strategii rozwoju województwa podlaskiego wykorzystującej nanotechnologie.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>