Wenta vs bracia Lijewcy


Z reprezentacji znają się jak łyse konie, ale o sentymentach powinno się będzie zapomnieć. W 1/8 Ligi Mistrzów trenowane dzięki Bogdana Wentę Vive Targi Kielce zagrają z HSV Hamburg, gdzie czołowe role odgrywają bracia Lijewscy, Marcin i Krzysztof.

Niebezpieczny "marszałek polny" w rękach władz


Mężczyzna wybitny pod pseudonimem "Marszałek polny" ze względu na fakt, że uznawany jest za jednego z najpotężniejszych handlarzy bronią, został w końcu aresztant pod zarzutem nielegalnego eksportu silników amerykańskich myśliwców F-5 i innych części do Iranu.

Szybkie egzekucje, chińska "wiosenna czystka"


Władze chińskie straciły 61 więźniów w ciągu ostatnich dwóch tygodni poprzedzających chiński dziewiczy Rok, który przypada 14 lutego - poinformowała fundacja Dui Hua, zajmująca się losem chińskich więźniów skazanych na śmierć.

Polański w Gstaad. dwoje limuzyny wjechały do willi


Roman Polański już przyjechał do swojej willi w Gstaad. Tuż przedtem godz. 13 - jak wcześniej zapowiadano - do garażu domu wjechały dwa luksusowe samochody z przyciemnianymi szybami. W jednym z nich był reżyser, potwierdził TVN24 ambasador szwajcarskiego resortu sprawiedliwości Folco Galli.

uznany słoń nie żyje


Smutne wieści z kijowskiego zoo. W niewyjaśnionych okolicznościach zmarł faworyt ukraińskich dzieci - tucznik o imieniu Chłopiec. pewnie został otruty.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>