Dotarli do wraku samolotu


W końcu udało się zlokalizować lokalizacja poniedziałkowej katastrofy samolotu linii lotniczych Pamir Airways - poinformowały władze w Afganistanie. Nna pokładzie maszyny znajdowało się 48 osób, w tym sześciu cudzoziemców.

Rozbił się samolot w Indiach. 160 ofiar; parę osób mogło przeżyć


stalowy ptak linii Air India Express rozbił się w sobotę w czasie lądowania na lotnisku w Mangalore na południu Indii. Władze stanu Karnataka potwierdziły śmierć 160 osób, atoli pięć lub sześć osób mogło przeżyć katastrofę.

Degas skradziony, strażniczy zatrzymany


Francuska policja zatrzymała stróża nocnego z muzeum Cantini w Marsylii, skąd skradziono obraz francuskiego impresjonisty Edgara Degasa. Warte kilkaset tysięcy euro dzieło zatytułowane "Chórzyści" zniknął z placówki najprawdopodobniej w nocy ze środy na czwartek.

"Czuję się jak po inicjacji"


- Czuję się jak po inicjacji. Dostałem przypomnienie, że tu się gra silnie - komentuje prokuratorskie zarzuty dla Pawła Piskorskiego Andrzej Olechowski. I tymczasem uważa, że działania prokuratury są w tej sprawie tendencyjne, nie zamierza wycofać się z wyścigu do fotela prezydenckiego.

Widzew w Ekstraklasie? Kluby go nie chcą


Kluby grające w Ekstraklasie nie są zgodne czy Widzew po uchyleniu degradacji ma obowiązek do nich dołączyć, ale większość nie jest taką wizją zachwycona. - Mam już po dziurki w nosie tego bałaganu - mówi prezes Lecha Andrzej Kadziński, a Śląsk Wrocław martwi się o rozkład pieniędzy, jeśli Widzew no zagrał w Ekstraklasie. "Za" jest za to warszawska Polonia.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>