Wiadomo, kto zostanie nowym szefem TVP 1


Witold Gadowski, były szef TVP Kraków, ma być nowym szefem Programu 1 Telewizji Polskiej – na boku dowiedział się "Presserwis".

Jest w Europie miejsce, gdzie jest lato. w pobliżu grudnia


Rekordowo wysoką temperaturę, 24 stopnie Celsjusza, zanotowano w środę na Sycylii. wyjątkowo mocno było w rejonie Palermo, dokąd przy użyciu podobny dzień wiał ciepły afrykański wiatr - scirocco.

"Prezydent wolałby konkurenta z mniejszym ego"


MSZ prowadzi politykę ustępstw, która nie przynosi efektów - mówi gość Przesłuchania w RMF FM Paweł Wypych. Prezydencki minister dodaje, że Lech Kaczyński przedstawi lada dzień własny projekt ustaw zdrowotnych. Pytany o wybory, twierdzi, że dla Kaczyńskiego nie jest ważne, kto będzie kandydował. Ma jednak swego faworyta. Woli za przeciwnika kogoś, kogo ego nie jest większe od jego.

PiS "powraca do gry" w tabloidach


Klub Parlamentarny PiS wykupił w dwóch tabloidach reklamę przedstawiającą Grzegorza Schetynę, Mirosława Drzewieckiego i Zbigniewa Chlebowskiego, jako - głosi sygnatura - "POwracających do gry" bohaterów tzw. afery hazardowej.

Nasze stopy nadal w miejscu


Zgodnie z oczekiwaniami analityków, grupa Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie. Główna stopa NBP wynosi w przyszłości nie mniej niż 3,50 proc. - podano w komunikacie RPP.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego