Jubileusz 80-lecia polskich szkół na Warmii


We wsi Sząbruk w gminie Gietrzwałd kołowrót Olsztyna odbyła się we wtorek wojewódzka otwarcie roku szkolnego 2009-2010 na Warmii i Mazurach. Rozpoczęcie roku szkolnego w nowo wybudowanej wiejskiej szkole połączone było z obchodami 80-lecia szkolnictwa polskiego na Warmii.

Mogą nie wykonywać komórki. Przez zalew


mieszkańcy południowej krajowy muszą przygotować się na problemy z korzystaniem ze swoich telefonów komórkowych. O tym, że mogą pojawić się kłopoty, poinformował telefonista sieci Plus.

Pakistański talib: Bin Ladena widziano w Afganistanie


Talib aresztowany w Pakistanie twierdzi, że dowódca Al-Kaidy Osama bin Laden mógł na początku tego roku znajdować się w prowincji Ghazni, na wschodzie Afganistanu - podała BBC. Eksperci uważają, że jego historia brzmi pewnie i powinna pozostać sprawdzona.

drętwy grań płonął jak pochodnia


Trzypokoleniowa rodzina musiała wiać po tym, jak zapaliło się mansarda ich domu. drętwy dom jest ani w ząb wyzbyty dachu, nie wiadomo, czy nada się do odbudowy. nikt nie został ranny. Wójt zapewnił sześciu poszkodowanym lokale zastępcze.

Pęknięcia na Boeingach; o krok od tragedii?


Linie American Airlines znalazły pęknięcia na dużych pylonach, którymi silniki ich Boeingów 767-300 są mocowane do skrzydeł. Informacje takie podały linie lotnicze i wytwórca samolotów. W obawie o to, że szkopuł może dotyczyć samolotów innych linii, biznes Boeing stwierdziła, że poleci liniom lotniczym dokonywanie częstszych inspekcji, niż zalecane dotąd kontrole po każdych 1500 startach i lądowaniach.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego