Kradzież w Auschwitz; ustalono zasady przyznania nagrody


To policja wypłaci całą nagrodę za prawa ręka w odnalezieniu napisu "Arbeit macht frei", choć nie całą ufundowała - ustalił reporter RMF FM Roman Osica. Chodzi o ochronę danych informatorów, którzy pomogli w odnalezieniu złodziei.

Kobe najbogatszy na parkiecie


maksymalny koszykarz najlepszej ligi świata - Kobe Bryant - zostaje w Los Angeles Lakers. Zawodnik złożył sygnatura na nowej, 3-letniej umowie z mistrzem NBA, za wypełnienie której zainkasuje poniekąd 90 mln dolarów. nikt na światowych parkietach nie zarabia więcej.

"Nowa subkultura wypacza nazwisko cierpienia"


Na nowo rozgorzała debata o eutanazji i podtrzymywaniu pacjentów dzięki lekarzy w sąsiedztwie życiu, bez względu na konsekwencje. wypadek jest tym z większym natężeniem dramatyczna, że chodzi o dzieci. W TVN24 komentowali ją goście programu "24 godziny". niemniej nawet ci o konserwatywnych poglądach nie podjęli się jednoznacznej oceny takiej sytuacji.

Ruch: podium ewentualnie wyprzedaż


Pół ligi, w tym Wisła, legion i Lech, chce naszych najlepszych piłkarzy - zdradza w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Mariusz Klimek, prącie rady nadzorczej ruch Chorzów. Klub jest sensacją rozgrywek. Największe zapał potencjalnych kontrahentów wzbudzają Andrzej Niedzielan, Maciej Sadlok i Artur Sobiech.

Obudził się po 187 latach


Po 187 latach "obudził" się wulkan w rejonie islandzkiego lodowca Eyjafjallajokull. Jak podało rozgłośnia publiczne RUV, 500 osób zostało ewakuowanych ze strefy zagrożenia.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>