Cała Rzeczpospolita Polska w drodze do Warszawy i Krakowa


Specjalne autokary, pociągi, bezpłatny przejazd autostradą A4 - cały kraj mobilizuje się do przyjazdu na sobotnio-niedzielne rozstanie ofiar katastrofy w Smoleńsku. Do Warszawy i Krakowa przyjadą rodziny, lokalne władze, aktyw i rzesze zwykłych obywateli.

Real Madryt znów szasta pieniędzmi


Real Madryt pozyskał za 34,5 miliona euro 22-letniego argentyńskiego skrzydłowego Benfiki Lizbona Angela di Marię - donosi hiszpański kronika "Ole". To Wszechmogący przenoszenie w historii portugalskiej ekstraklasy.

W kajdankach uciekł z konwoju


Przewożony w policyjnym konwoju winny przestępstwa uciekł policjantom. wprawdzie był zakuty w kajdanki, odepchnął funkcjonariusza i zbiegł. Jest podejrzanym w śledztwie dotyczącym napadów.

rozstrzygnięcie za zabójstwo w narkotykowym szale


W relacjonowanym przez światowe czwarta władza procesie w sprawie zabójstwa brytyjskiej studentki Meredith Kercher sąd w Perugii w środkowych Włoszech skazał Amerykankę Amandę Knox na 26 lat więzienia, a jej byłego narzeczonego Włocha Raffaele Sollecito na 25 lat.

Kubica zyskał komputerowy bodziec


Po Ładzie team Roberta Kubicy Renault pozyskał kolejnego sponsora. Został nim komputerowy gigant HP. Logo nowego partnera zagości na bolidach zespołu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>