Cały świat śledzi sytuację w Polsce


Wszystkie światowe agencje i publikatory na bieżąco śledziły trasę lotu z trumną z ciałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego ze Smoleńska do Warszawy, a potem przejazd z wojskowego lotniska na Okęciu do Pałacu Prezydenckiego. nius o lądowaniu samolotu CASA z trumną polskiego prezydenta została odnotowana, jako pilna depesza w wielu agencyjnych serwisach.

Grilowana kiełbaska nad grobem


Przypadający na niedzielę doba Wszystkich Świętych i następujące po nich Zaduszki, to nie na odwrót chwile zadumy i wspominanie bliskich zmarłych. Dla wielu osób jest to również dobry biznes. W najbliższych dniach naokoło cmentarzy abstrahując od straganami ze zniczami i kwiatami wyrośnie też obwoźne bistro - pisze "Metro".

Haiti: zawaliła się szkoła, zginęło troje dzieci


Troje dzieci zginęło, gdy na północy Haiti zawaliła się szkoła. pas nękały w ostatnim czasie ulewne deszcze - poinformował agent Czerwonego Krzyża.

Ułamki sekund na wagę medalu


Już ongiś olimpijski zjazd mężczyzn nie był tak zacięty. Sensacyjnym złotym medalistą został portier Didier Defago, a brąz zdobył najpopularniejszy alpejczyk świata - Bode Miller. dywergencja pomiędzy pierwszym, a trzecim zawodnikiem wyniosła ledwo 0,09 sekundy.

Lechistan pogodziła się z decyzją Unii Europejskiej


Polska pogodziła się już, że w służbie dyplomatycznej UE nie będzie kwot narodowych i zabiega o stanowiska dla Polaków, proponując jak najlepszych kandydatów - tłumaczył pryncypał MSZ Radosław Sikorski. Według ministra, naszym postulatem jest "współwłasność korpusu".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego