Polscy motocykliści z medalami czekają na Dakar


Jakub Przygoński został motocyklowym wicemistrzem świata w rajdach terenowych. Trzecie położenie zajął kapitan Orlen ekipa Jacek Czachor. - To pozwala optymistycznie mieć na myśli o sprzeczka w Dakarze - mówią Polacy. Mistrzem świata został Francuz Cyril Despres, który w pechowych okolicznościach stracił szansę na wygraną w ostatniej eliminacji mistrzostw.

Piloci: załoga Tu-154 za powolnie wyłączyła autopilota


ekipa Tu-154, jaki rozbił się pod Smoleńskiem, nadto długo, jak na panujące tam warunki, utrzymywała włączonego autopilota - uważają piloci, z którymi rozmawiała PAP.

powyżej 20 mln zł na koncie Wielkiej Orkiestry


Już ponad 20 mln zł złotych trafiło na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach całej własny kwestowało powyżej 120 tys. wolontariuszy. W największych miastach własny na głównych placach trwają charytatywne koncerty. - Polacy grają i robią to wspaniale. To ma treść - mówił w TVN24 Jurek Owsiak tuż po starcie XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. bieg Wielkiego Finału jest dozwolone śledzić na antenie TVN24, TVN stolica Polski i portalach - tvn24.pl i tvnwarszawa.pl.

Republika Federalna Niemiec uspokoją Czechów?


Dla Vaclava Klausa ewentualne zakusy Niemców sudeckich są przeszkodą do ratyfikowania Traktatu Lizbońskiego. Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Guenter Verheugen uspokaja choć Czechów.

Rosberg najlepszy w deszczu


W deszczowej aurze przebiegał pierwszy dzień testów Formuły 1 w andaluzyjskim Jerez de la Frontera. Kierowcy z większym natężeniem skupiali się na sprawdzaniu samochodów w trudnych warunkach, niż na dobrych czasach. Najlepsze obejście zaliczył Nico Rosberg, kto swoim Mercedesem przejechał je w czasie 1.20,927. Robert Kubica na hiszpańskim torze zaprezentuje się w czwartek.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>