Izrael: Żołnierze odmówili burzenia domów


zespół żołnierzy izraelskich odmówiła w poniedziałek udziału w burzeniu kilku domów, wzniesionych nielegalnie za pośrednictwem osadników żydowskich na okupowanym za pomocą Izrael Zachodnim Brzegu Jordanu.

15 sędziów decyduje o Traktacie


15-osobowy czeski Trybunał Konstytucyjny, jaki ma zdecydować o losach Traktatu Lizbońskiego, rozpoczął już obrady. Nie jest lecz pewne, że decyzja, na którą czeka cała Unia Europejska, zapadnie już we wtorek.

wojna w sieci? Tak, o reklamę


Sieci reklamowe i portale rozpoczęły wojnę cenową w branży internetowej. Wydawcy prasowi i telewizyjni ostrzegają, że rekonstrukcja rynku po takim starciu trwa latami - pisze "Dziennik czasopismo Prawna".

Potężny cios zadany mafii


Kilkudziesięciu groźnych mafiosów zatrzymano dziś we Włoszech na przestrzeni trzech, przeprowadzonych jednocześnie wielkich operacji przeciwko sycylijskiej cosa nostrze, neapolitańskiej kamorze i mafii z Kalabrii - poinformowały włoskie media.

Szaleńczy poryw małpy; płeć nadobna opuściła przychodnia


Charla Nash, która straciła dłonie i większą część twarzy na skutek ataku szympansa, opuściła szpital - informuje komplet naczyń stołowych dailymail.co.uk.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego