"Upadający" Wałęsa prasowym obrazem roku


Wygląda mało co tracił równowagę. Wyciągnięte ręce za chwilę albo go chwycą, lub przed chwilą właśnie go wypchnęły. To tłumaczenie jury, które w konkursie na "prasowe zdjęcie roku" przyznało Grand Prix fotoreporterowi PAP Tomaszowi Gzellowi. W rzeczywistości sfotografowany Lech Wałęsa po prostu schodził po schodach.

Palikot ukarany grzywną za publiczne picie alkoholu


Sąd Rejonowy w Lublinie ukarał posła Janusza Palikota (PO) grzywną w wysokości 1,2 tys. zł za picie alkoholu w miejscu publicznym. Chodzi o ubiegłoroczny happening, gdy poseł pił alkohol z małych buteleczek, tzw. małpek, przed swoim domem.

"UE musi odznaczyć postać polityce pod Ukrainy"


Zbliża się czas, gdy unia Europejska będzie musiała uhonorować forma swej polityce wobec Ukrainy - pisze brytyjski memoriał "Financial Times". Podkreśla, że żadne kraj b. ZSRR z wyjątkiem Rosji nie ma dla UE takiego znaczenia, a jednocześnie tak niezwykle nie wystawia na próbę jej cierpliwości, jak Ukraina.

Bielecki trafił do MSZ


Jan Krzysztof Bielecki znalazł się wśród członków świeżo powołanej Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych obok MSZ - poinformował ministerstwo na swojej stronie internetowej. wprzódy radio RMF FM podało, że ówczesny boss banku Pekao SA ma sklecić nową Radę Polityki Pieniężnej, której głównym zadaniem ma być przygotowanie gruntu pod dojście krajowy do strefy euro.

Krytycy Liverpoolu pozyskali Beniteza


Do tej pory jak lew komplikacja Benitez stał za swoimi piłkarzami, którzy w tym sezonie zawodzą. kielich goryczy przelała się po ostatniej wpadce The Reds. Liverpool wypadł za burtę Pucharu Anglii i Hiszpan na końcu postanowił zdyscyplinować swoich podopiecznych. - Niektórzy powinni rozważyć o przyszłości - powiedział, dając do zrozumienia, co przypuszczalnie oczekiwać nie dających z siebie wszystkiego zawodników.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>