Dramatyczne wideo z porwanymi dziennikarzami; błagają o wolność


Wideo z dwoma francuskimi dziennikarzami, którzy zostali uprowadzeni w grudniu ubiegłego roku w Afganistanie, zostało udostępnione z wykorzystaniem talibów w internecie - poinformowała w niedzielę agencja Associated Press.

wielce drogocenny królik-gigant


Ralpha, choć ma dopiero co 12 miesięcy, trudno nazwać maluchem. Królik, bo o zwierzaku właśnie mowa, mierzy kwartet stopy i niezmiernie prawdopodobne, że już niebawem trafi do Księgi Rekordów Guinnessa.

Policjanci użyli gazu, Szwab zmarł - wyroki podtrzymane


Białostocki sąd okręgowy utrzymał we wtorek wyroki skazujące pod dwóch miejscowych policjantów za interwencję z użyciem gazu, w wyniku której zmarł mieszkaniec Niemiec. Doznał on obrzęku krtani i udusił się. wyrok jest prawomocny.

80-latek zmarł w czasie napadu na jego dom


80-letni płeć brzydka z Pilchowic (Śląskie) zmarł w czasie, gdy na jego dom napadli czterej młodzi ludzie. policja ujęła wszystkich sprawców. badanie wykaże, czy śmierć staruszka miała bezpośredni przymierze z napadem, w trakcie którego gorsza połowa został pobity.

Wałęsa: może byłoby lepiej, gdybym był jak Lenin albo Castro"


nim 30 rocznicą powstania "Solidarności", w obszernej rozmowie z "Rzeczpospolitą" Lech Wałęsa mówi m.in. o prezydenturze Donalda Tuska, kreciej robocie Anny Walentynowicz i przeprosinach, których oczekuje od Lecha Kaczyńskiego.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>