wyrok o zamknięciu części szkół


W poniedziałek zostanie zamkniętych powyżej 120 stołecznych szkół, przedszkoli i żłobków w rejonach potencjalnie zagrożonych podtopieniami - poinformowała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Ruszył największy w świecie zegar kwiatowy


Od niedzieli czas w siedlisko Kijowa odlicza największy na świecie zegar kwiatowy. Został on uruchomiony z okazji przypadającej w poniedziałek 18. rocznicy niepodległości Ukrainy.

pogotowie w policji - na uroczystości ściągają wsparcie


milicja przygotowuje się do niedzielnego pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu i sobotnich uroczystości żałobnych w stolicy. Sprawdzane są m.in. trasy przejazdu VIP-ów i przejścia konduktu. Funkcjonariusze już zapowiadają, że mogą być duże utrudnienia w ruchu.

Indie: rolnicy popełniają samobójstwa


W południowo-wschodnich Indiach dziesiątki rolników, zmagających się z długami i suszą, popełniło w ostatnich tygodniach samobójstwo - informuje w czwartek agencja AP, powołując się na miejscowych działaczy społecznych i polityków.

Pokażą jak dawać awans miasta i regiony


28 września 2009 roku w Lublinie odbędzie się pierwszy przegląd Filmów Promocyjnych Miast i Regionów PromoCity. bolid Przeglądu opiera się na dwóch głównych częściach: warsztatowej i uroczystej gali konkursowej.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>