Księża wezmą frakcja w kursie z bioetyki


Tysiąc kapłanów weźmie część w rozpoczynającym się dopiero co kursie, poświęconym zagadnieniom bioetycznym, który organizuje Kuria Diecezjalna w Tarnowie - pisze "Dziennik Polski".

W USA zabraknie cukru?


chyba że administracja Baracka Obamy nie zwiększy importu, może zabraknąć cukru w USA - ostrzegają najwięksi w Stanach Zjednoczonych producenci żywności i piszą do władz.

droga na Iran? "Nie sankcje, a rozmowa"


- jeśli chcemy utrzymywać się postęp, trzeba począć negocjacje bez warunków wstępnych - mówi boss działającej pod auspicjami ONZ Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA) Mohammed El Baradei i wzywa do rozmów między USA i Teheranem. - Żadne sankcje nic już nie dadzą. Jedynym rozwiązaniem problemu nuklearnego programu Iranu jest dysputa - podkreśla.

Dziwne behawior "Rycerzy Kolumba" z PO


"Nasz Dziennik": Trzej posłowie PO na różne sposoby nie poparli miesiąc temu w głosowaniu sejmowym obywatelskiego projektu Contra in vitro, penalizującego zapłodnienie pozaustrojowe.

Przełom w sprawie Pyjasa?


z grubsza 20 nowych świadków, ekspertyza obrażeń i nieznane dotychczas materiały - to tropy prokuratora z IPN w sprawie śmierci w 1977 r. studenta UJ Stanisława Pyjasa - ujawnia "Rzeczpospolita".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>