Putin liczy na "miliardzik" dolarów od Unii


prezes rady ministrów Rosji Władimir Putin zaapelował w poniedziałek do Unii Europejskiej, by wzięła frakcja w finansowaniu dostaw rosyjskiego gazu na Ukrainę. - Unia mogłaby narzucić choćby miliardzik - powiedział język rosyjski premier, mając na myśli sumę w dolarach.

Z koparką wjechał... i się zaklinował


To nie był pyszny dzień dla pewnego kierowcy specjalizującego się w przewozie ciężkiego sprzętu. Gdy wjechał pod wiadukt z koparką na naczepie okazało się, że źle obliczył wielkość konstrukcji. I na tym jego kurs się skończył.

poczta tropi zaginione skarby malarstwa


Dzieła Albrechta Duerera, Petera Paula Rubensa i Rembrandta van Rijna, zaginione w wyniku działań wojennych, znajdą się w nowej kolekcji znaczków Poczty Polskiej, która w ten rozwiązanie chce wspomóc w ich odnalezieniu. Nowa kolekcja pojawi się w obiegu w piątek.

abdykacja za apartament


mezalians korupcyjny zmusił do dymisji włoskiego ministra rozwoju gospodarczego Claudio Scajolę. W 2004 roku Scajola proszek kupić za czeki od aresztowanego pod zarzutem korupcji przedsiębiorcy kwatera nieopodal Koloseum. opodal że minister nazwał pomówienia "medialnym błotem", to niemniej ustąpił.

koalicja ma prezydenta i szefową dyplomacji


prezes rady ministrów Belgii Herman Van Rompuy nowym prezydentem Unii Europejskiej, a Brytyjka Catherine Ashton - unijna komisarz do spraw handlu - szefową unijnej dyplomacji. Van Rompuy podziękował za wybór, lecz przyznał, że z trudem będzie mu się pogodzić z rezygnacją z funkcji w swoim kraju. - Nie spodziewałem się tego zaszczytu, ale biorę na siebie tę obciążenie z entuzjazmem i zaangażowaniem - powiedział na konferencji prasowej.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego