"Polska nie ufa już Ameryce"


Dotąd jednoznacznie proamerykańska Rzeczpospolita Polska i inne państwa "nowej Europy" straciły zaufanie do USA - pisze diariusz "Le Figaro".

Zbrojenia nuklearne Rosji; "jesteśmy gotowi"


nieznany rozprawa USA-Rosja mający zastąpić wygasły w grudniu układ START-1 o redukcji strategicznych zbrojeń nuklearnych będzie gotowy "w najbliższych dniach" - oświadczył język rosyjski wiceszef dyplomacji Siergiej Riabkow, cytowany przy użyciu rosyjskie agencje.

Dwa starty, dwa zwycięstwa


Reprezentanci Etiopii Feyisa Lelisa i Atsede Bayisa zwyciężyli w pierwszym w 2010 roku na świecie maratonie pod egidą IAAF. W chińskim mieście Xiamen, na dystansach 42 km 195 m tudzież krótszych wystartowało w sumie z grubsza 48 000 osób z 35 krajów.

Hiszpanie zaczynają popis


Z Davidem Villą w takiej formie Hiszpanie muszą wygrać wysoko z Hondurasem. Ostatni nabytek Barcelony wykończył kontratak kolegów i podwyższył skutek na 2:0. Zapraszamy na relację do tvn24.pl.

Islandia w półfinale. Hiszpania czeka na Polskę


Piłkarze ręczni z Islandii pokonali 35:34 reprezentację Norwegii w meczu I grupy fazy zasadniczej mistrzostw Europy. Ta wygrana zagwarantowała Islandczykom awans do półfinału rozgrywanej w Austrii imprezy. Wygrali też Hiszpanie i liczą na zwycięstwo Polaków nad Francją.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>