Kwaśniewski szefem zarządu YES na Ukrainie


Aleksander Kwaśniewski, były prezydent Polski, został nowym szefem zarządu stowarzyszenia Jałtańska postępowanie Europejska (YES) - podały w sobotę ukraińskie media.

Alicja i Colin ochrzcili młodego Farrella


Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella został we wtorek ochrzczony. Uroczystość odbyła się w Polsce, w Krakowie. Aktorskiej parze towarzyszyła nic bardziej błędnego rodzina.

Polak rzucił ręcznik. fryc walczy o mistrzostwo świata WBO


Aleksy Kuziemski przegrał w sobotę w Budapeszcie walkę z Niemcem Juergenem Braehmerem o tymczasowe mistrzostwo świata organizacji WBO w bokserskiej wadze półciężkiej. Sekundant Polaka poddał go w 11. rundzie, po czwartym nokdaunie.

Rosja: "Parada homoseksualistów to twórczość szatana"


Mer Moskwy Jurij Łużkow po raz dodatkowy określił paradę homoseksualistów jako "dzieło szatana", podkreślając, że nigdy się na nią nie zgodzi w rosyjskiej stolicy.

Legia Cudzoziemska żegna poległego Polaka


konflikt zbrojny w Afganistanie nie oszczędza świeżo polskich żołnierzy i to nie wprost przeciwnie tych należących do polskiej misji. 7 czerwca zginął Polak chłopiec na posyłki w Legii Cudzoziemskiej, sierżant Konrad Rygiel. W poniedziałek Francja pożegnała Polaka z najwyższymi honorami.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>