Haiti "zdziesiątkowane"; strzelaniny w stolicy


W ubrudzonych ubraniach, z plecami bolącymi po całym dniu przedzierania się przy użyciu gruzy, mieszkańcy zniszczonego dzięki trzęsienie ziemi miasta Port-au-Prince przygotowywali się dzień wczorajszy do niespokojnego snu, kiedy zapadająca ciemność uniemożliwiła im dalsze poszukiwania zaginionych. W niektórych częściach haitańskiej stolicy słychać było odgłosy strzelanin.

Sobiesiak przed komisją. Będzie przełom?


Piłkarz, biznesmen, golfista, lobbysta - dzień dzisiejszy przedtem hazardową komisją śledczą stanie Ryszard Sobiesiak. To jego pertraktacje z czołowymi politykami Platformy Obywatelskiej rozpoczęły całą aferę hazardową. detektyw nie mają wątpliwości, że zeznania Sobiesiaka mogą posiadać najważniejszy zakres dla wyjaśnienia sprawy.

306 drzwi, a w nich miliony papierosów


Gdyńscy celnicy udaremnili próbę przemytu w pewnym sensie czterech milionów sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. dotychczasowy one ukryte wewnątrz drzwi, które przypłynęły z Chin. Rynkowa wartość papierosów to powyżej 1,5 mln zł.

Borys zatrzymana i wypuszczona


Andżelika Borys zatrzymana i zwolniona. Białoruska policja zatrzymała szefową Związku Polaków na Białorusi w drodze do Wołożyna na rozprawę ws. Domu Polskiego w Iwieńcu. w tej chwili Borys kontynuuje swoją podróż.

Obama i Miedwiediew na początek


Barack Obama i Dmitrij Miedwiediew podpiszą dzisiaj w Pradze nieznany układ o ograniczeniu zbrojeń strategicznych (START). Ma to być kolejny chód w kierunku redukcji nuklearnych arsenałów Stanów Zjednoczonych i Rosji.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego