Kolejka niespodzianek. Wielki doba Jelenia


13. kolejka francuskiej Ligue 1 była mocno zaskakująca. W sobotnich spotkaniach ligowy outsider z Grenoble zremisował z wiceliderem z Olimpique Lyon, a przewodzący Ligue 1 - Girondins Bordeaux - przegrał na własnym boisku z Valenciennes. zespół Ireneusza Jelenia - Auxerre - wygrał z AS Monaco i zasiadł na fotelu lidera. A przed pierwszym gwizdkiem Polak uhonorowany został nagrodą dla najlepszego piłkarza miesiąca.

niesamowity airbus odbył własny pierwszy lot


wojenny płatowiec transportowy Airbus A400M bez komplikacji zakończył dziś w Sewilli osobisty pierwszy tymczasowy lot, który trwał w pewnym sensie cztery godziny - poinformowała agencja AFP.

potyczka z nadwagą - wyłączono ruchome klatka schodowa


Duże bułgarskie centra handlowe wyłączyły w sobotę ruchome schody, by odnotować Europejski Dzień Walki z Otyłością.

Raport MSWiA: Kto kupuje ziemię w Polsce


Najwięcej nieruchomości w Polsce nabywają Niemcy, Ukraińcy, Holendrzy, Rosjanie i Austriacy - wynika ze sprawozdania ministra spraw wewnętrznych i administracji za rok 2009. w większości wypadków cudzoziemcy kupują na Śląsku i Mazowszu.

Majdić chce medali. lada nie złotych!


cztery medale to olimpijski cel Słowenki Petry Majdić, jednej z głównych rywalek Justyny Kowalczyk w biegach narciarskich - zapowiedział jej trener Ivan Hudac. instruktor uważa, że jego podopieczna jest w wyśmienitej formie i stać ją na pozycja na podium. My mamy jedną prośbę - przypuszczalnie czwórka cięgi nastąpić na podium. Byleby nie na pierwszym miejscu....

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>