"Choć klan się stara, to Mladić dość żyje"


Dawny dowódca Serbów bośniackich generał Ratko Mladić najprawdopodobniej wciąż żyje, mimo starań jego rodziny o uznanie go za zmarłego - oświadczył prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego ds. Zbrodni w byłej Jugosławii.

Japońskie ceny w dół, permanentnie w dół


Ceny w Japonii spadają już od 12 miesięcy. Jak podano, w lutym ceny towarów poprzedni o 1,2 proc. niższe niż w tym samym miesiącu 2009 roku. deprecjacja cen utrudnia Krajowi Kwitnącej Wiśni wydobycie się z recesji.

"Niektórzy kadry będą musieli po prostu umrzeć"


Co ósemka sekund, gdzieś na świecie umiera jedno dziecko przez choroby wywołane za pomocą skażoną wodę. Ich rodzice nie mogą sobie ponieważ pozwolić na kupno czystej wody, która jest dla nich za droga – mówi Maude Barlow, założyciel organizacji Blue Planet Project.

Seksskandal, który rozgrzewa Irlandię


naczelny rządu Irlandii Północnej, Peter Robinson rezygnuje na 6 tygodni z pełnienia obowiązków po to, by przemyć się z zarzutów, że wiedział o finansowych malwersacjach żony. Żony niewiernej i również zaangażowanej w politykę.

"Państwo akuratnie zdało osobisty egzamin"


premier Donald Tusk stwierdził na konferencji, że w pobliżu ryzyka kryzysu ustrojowego związanego ze śmiercią prezydenta Lecha Kaczyńskiego, kraina polskie okazało się stabilne.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>