"Dlaczego naruszać dobre imię zmarłego?"


"Zawsze odnoszę wrażenie, że tego typu pozycje nastawione są na zarobek, a nie na ukazanie prawdy. Jeżeli wierzyć Domosławskiemu, to skryba postanowił pokazać prawdziwą twarz znanego i cenionego Ryszarda, ale czy da się uwierzyć w takie wytłumaczenie? Bliska figura oczernia Cię w momencie, gdy nie możesz się już bronić. Więc po co to? Bo zapewne nie ze szlachetności" – napisał na blogu Bohema.

NBP miał gigantyczny zysk


etniczny pula krajowy wypracował w 2009 roku charakterystyczny korzyść - powiedział w sejmie prezes banku centralnego Sławomir Skrzypek. podług niego zysk będzie nie byle jaki w porównaniu do lat 2004-2008.

"Nie podziałowi Ukrainy!"


coś koło tego 600 osób pojawiło się poprzednio siedzibą prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza. Demonstranci wezwali go do przestrzegania konstytucji. Domagali się i dymisji nowego ministra oświaty Dmytra Tabacznyka.

Prezydent: wbiliśmy łopatę w grób komunizmu


- 31 sierpnia 1980 roku podpisano dokument będący aktem erekcyjnym wolnej Polski. w tamtym czasie to wbiliśmy pierwszą łopatę w grób, w którym dziewięć lat później pochowano komunizm – powiedział Lech Kaczyński. – To było zwycięstwo ruchu kierowanego przy użyciu opozycję. Był to ruch szeroki i spontaniczny – dodał prezydent, przemawiając w Gdańsku z okazji 29. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych.

Ułańskie szarże Donalda Tuska


Zamiast sensownego, rozpisanego na role i lata programu, stopień Tuska histeryczne rzuca się z szabelką na kolejne problemy podsuwane za pośrednictwem głośne wydarzenia, afery i braki w państwowej kasie. Zbysio gada z Rysiem o hazardzie? Wypowiadamy wojnę jednorękim bandytom! ojciec gwałci córki? Wykastrować chemicznie pedofilów! Brakuje pieniędzy na emerytury? Zabierzemy je z OFE i przerzucimy do ZUS-u! bez liku z tego hałasu, pokłosie mizerny, a wokół skrzecząca coraz głośniej rzeczywistość.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego