Warszawa: posłanka PiS ranna w wypadku


Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na placu Trzech Krzyży w Warszawie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe - poinformowała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak się nieoficjalnie dowiedziała PAP, wśród poszkodowanych jest posłanka PiS Jolanta Szczypińska.

Jak zginął generał?


Czy Władysław Sikorski zginął w katastrofie samolotu? Czy przypuszczalnie został zamordowany?  Na te pytania stara się odparować błona fotograficzna i serial Generał: zamach na Gibraltarze.

Naukowcy: odkryto tajemnicę "wyjścia z ciała"


Fale mózgowe osób u progu śmierci intensyfikują się. Naukowcy wiążą ten efekt z doświadczeniem "wyjścia z ciała" w toku śmierci klinicznej. Artykuł na ten idea publikują na łamach "Journal of Palliative Medicine".

Małkowski bezgrzeszny


dotychczasowy prezydent Olsztyna Czesław Małkowski został uniewinniony od zarzutu przekroczenia uprawnień i działania na szkodę gminy.

Łódzcy pseudokibice usłyszeli zarzuty


Zarzuty m.in. naruszenia nietykalności cielesnej policjanta, zniszczenia mienia, czy pobicia ochroniarza usłyszało pięciu pseudokibiców zatrzymanych przez policję po piątkowych derbach piłkarskich Łodzi między Widzewem a ŁKS-em.

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>