Annie Lennox Kobietą Pokoju 2009


Brytyjską piosenkarkę Annie Lennox uznano za Kobietę Pokoju 2009 roku za jej odpowiedzialność w walkę z AIDS w południowej Afryce.

miał w aucie piłę i kuszę domowej roboty


Wzmożona czujność w przeddzień międzynarodowych szczytów w Kanadzie. policja zatrzymała mężczyznę, kto nie był w stanie wyeksplikować po co mu w samochodzie piła łańcuchowa, balista i kanistry z benzyną. samochód zaparkował mimo miejsca, dokąd w sobotę spotkają się przywódcy 20 najbogatszych państw świata.

Rozpoczęła się postępowanie "Konopie"


dzisiaj we Włocławku rozpoczyna się postępowanie "Konopie", polegająca na usuwaniu i niszczeniu samosiejek konopi - poinformował agenda Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Włocławka.

"Komorowski próbuje odgrywać samodzielną rolę"


Politolog prof. Andrzej Rychard powiedział, że pełniący obowiązki prezydenta marszałek Bronisław Komorowski, podpisując nowelizację ustawy o IPN, dał sygnał, iż próbuje grać samodzielną rolę na scenie politycznej i chce robić na własne konto.

"Polska jest zapijaczonym, nieudolnym facetem z depresją"


Dla Manueli Gretkowskiej Kraj nad Wisłą już nie jest kobietą jednak "zapijaczonym, nieudolnym facetem z depresją". Honorowa przewodnicząca Partii Kobiet, przemawiając na sobotnim II Zjeździe Krajowym tego ugrupowania, podkreśliła, że tylko przez działalność polityczną kobiety mogą zmienić coś w Polsce.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>