Idzie jesień. "Leje jak z wiadra"


lato definitywnie się kończy - z wykorzystaniem Polskę przechodzi fala na dobre jesiennego deszczu i burz. Zalało m.in. Koszalin, Trójmiasto i Poznań - piszą internauci na infrastruktura TVN24.

Naukowcy ustalili przyczynę wyginięcia dinozaurów


Zespół naukowców ustalił, że to gigantyczna asteroida, która uderzyła w Ziemię 65 milionów lat temu jest powodem wyginięcia dinozaurów oraz innych gatunków fauny i flory – czytamy w serwisie CNN.

58-latek zmarł na komendzie


zatrzymany został dlatego, że - jak opisują policjanci - "przewracał się na ulicy". Na komendzie pył wytrzeźwieć. Po całym dniu on powiedział jednak, że źle się czuje. Policjanci wezwali karetkę, ale lekarze już nie pomogli. 58-latek zmarł na komendzie.

By wykonać swój "plan" była gotowa na śmierć


Amerykański Departament Sprawiedliwości poinformował, iż mieszkanka Pennsylwanii została oskarżona o zawiązanie spisku, który miał na celu wspieranie terrorystów. ona miała także przyjąć ukaz zabójstwa obywatela innego kraju.

Od lat nie ma nowych samolotów dla VIP-ów


jeszcze nie wiadomo, co było przyczyną wypadku rządowego samolotu pod Smoleńskiem. Badają to odpowiednie komisje. Pewne jest natomiast, że VIP-y latają przestarzałym sprzętem, a panowanie nie mogą sobie poradzić z zakupem nowych maszyn dla 36 specpułku - akcentuje "Rzeczpospolita".

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego