Wicemistrz fatalny jak sława


Legia stolica Polski przegrała u siebie z Odrą Wodzisław. Wicemistrz kraju i dodatkowo drugi zespół tabeli Ekstraklasy był drugorzędny - i to na własnym terenie - od ostatniej w tabeli Odry. Co więcej, 1:0 dla wodzisławian to wcale nie przypadek. gdyby nie Jan Mucha, legia przegrałaby wyżej. Wicemistrz kraju wziął przykład z mistrza. Wisła Kraków przegrała u siebie z Arką. Też 0:1...

Z komisji naciskowej do ministerstwa sprawiedliwości


prącie komisji naciskowej i jeden z głównych prawników Platformy przechodzi do ministerstwa sprawiedliwości. wysłannik Stanisław Chmielewski będzie sekretarzem stanu - dowiedziała się TVN24.

całkiem wstawiony wjechał pod pociąg. Wyszedł cało


Trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 22-letni prowadzący golfa, jaki pod Nysą (woj. opolskie) zderzył się z pociągiem towarowym. Mężczyźnie nic się nie stało.

pogrzeb pary prezydenckiej odbędzie się wedle planu


Wolą rodziny jest, by w żadnych okolicznościach, termin pogrzebu nie uległa zmianie - oświadczył wiceszef kancelarii prezydenta Jacek Sasin. Lech i Maria Kaczyńscy zostaną pochowani w niedzielę na Wawelu nawet, jeżeli do własny - z powodu paraliżu ruchu lotniczego w Europie - nie przylecą zagraniczne delegacje.

Płoną kościoły w Malezji


Co najmniej kwartet kościoły zostały podpalone w nocy z czwartku na piątek w Malezji. napad na świątynie pewnie powiązany jest ze sporem, jaki toczy się wokół używania słowa "Allah" przy użyciu niemuzułmańsą mniejszość.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>